Media News
mariusz smolarek radio zet

Mariusz Smolarek redaktorem naczelnym Radia Zet

Mariusz Smolarek został nowym redaktorem naczelnym Radia Zet. Smolarek do tej pory był redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Antyradia i Chillizet.

Ze stanowiska redaktora naczelnego Radia Zet zrezygnował Michał Celeda. Celeda swoją decyzję motywuje względami osobistymi. Nie rozstaje się z firmą, będzie przebywać na kilkumiesięcznym urlopie, z którego wróci w nowej roli.

Funkcję redaktora naczelnego i dyrektora programowego Antyradia przejął Marcin Bąkiewicz. Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasową – dyrektora muzycznego stacji.

Nowym redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym w Chillizet został Dariusz Staniak. Pozostanie także dyrektorem muzycznym. Staniak był już redaktorem naczelnym Chillizet w latach 2015-2017. W maju 2020 wrócił do stacji jako dyrektor muzyczny.

Mariusz Smolarek jest związany z Radiem Zet od 1995 roku. Wcześniej pracował w Radiu Live w Częstochowie, RMF FM i Radiu Złote Przeboje. W 2005 roku dołączył do katowickiej redakcji Antyradia. W 2013 roku objął stanowisko szefa anteny Antyradia w Warszawie. Dwa lata później został redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym stacji. Od początku 2020 roku był także redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Chillizet.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/radio/mikolajewska-terlikowski-tejchman-salak-i-balinowski-w-rmf-fm/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *