Media News
andrzej stankiewicz

Andrzej Stankiewicz poprowadzi „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”

Andrzej Stankiewicz poprowadzi program publicystyczny „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”. Program wraca na antenę po prawie pięciu latach.

Na antenie będą poruszane m.in. tematy mijającego tygodnia, opinie, komentarze, dyskusje czy różne punkty widzenia. Andrzej Stankiewicz i jego goście będą komentować wydarzenia społeczno-polityczne ostatniego tygodnia.

To dla mnie to ogromny zaszczyt poprowadzić program, tradycją sięgający czasów założyciela Radia Zet, Andrzeja Woyciechowskiego. Razem ze znakomitymi zespołami Radia ZET i Onetu, postaramy się uczynić niedzielne poranki polityczne znów wielkimi – powiedział Andrzej Stankiewicz.

„7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” wystartuje w niedzielę 14 marca o godzinie 9:00. Program potrwa godzinę, bez przerw reklamowych. Audycja powstaje we współpracy z Onetem. Audycję będzie można zobaczyć na żywo na RadioZET.pl, a także głównej stronie portalu Onet.pl oraz na profilach Radia ZET i Onetu na Facebooku.

Stankiewicz zapowiedział, że w programie pojawią się przede wszystkim politycy, ale także eksperci.

Będę unikał zapraszania pieniaczy politycznych, którzy działają tylko tak, by podkręcać konflikt. Będę zapraszał osoby, które mają coś do powiedzenia i starał się przez tę godzinę skłonić ich do realnej rozmowy – powiedział Andrzej Stankiewicz.

Nie chciałbym zamykać się tylko w kręgu polityków. Chodzi o to, by wyprowadzić ich czasem ze strefy komfortu – dodał Stankiewicz  

Andrzej Stankiewicz jest publicystą i zastępcą redaktora naczelnego Onet.pl. Wcześniej pracował w dzienniku „Rzeczpospolita”, pracował także w „Newsweeku” oraz w magazynie „Wprost”. Jest współautorem „Biblii dziennikarstwa”, a także autorem takich książek jak „Donald Tusk. Droga do władzy”, „Wałęsa. Zdrajca czy bohater?” oraz „Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa”. Przed publicystyką zajmował się dziennikarstwem śledczym.

„7. Dzień Tygodnia” był emitowany w Radiu ZET w latach 2001-2016.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/rafal-brzozowski-reprezentantem-polski-na-eurowizji-2021/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *