Media News
artur orzech

Artur Orzech odchodzi z TVP

Artur Orzech odchodzi z TVP. Dziennikarz od wielu lat komentował m.in. Konkurs Piosenki Eurowizji i prowadził „Szansę na sukces”. W 2019 roku zastąpił Wojciecha Manna w roli prowadzącego.

Jak się okazuje, Telewizja Polska zerwała współpracę z Arturem Orzechem po tym jak nie pojawił się na planie programu. Według TVP miał być „niedysponowany”.

W poniedziałek 22 marca został nagrany specjalny odcinek charytatywny „Szansy na sukces”, z udziałem zaproszonych gwiazd, a także dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, który miał poprowadzić Artur Orzech. Prezenter jednak nie pojawił się na nagraniu.

Dopiero na 2 godziny przez zaplanowanym nagraniem audycji, produkcja dowiedziała się, że pan Artur Orzech jest niedysponowany i nie pojawi się na nagraniu. Późniejsze próby nawiązania przez TVP kontaktu z panem Arturem Orzechem nie powiodły się – napisała Telewizja Polska w komunikacie prasowym.

Zmiana prowadzącego nastąpiła w wyniku niedotrzymania przez Artura Orzecha warunków umowy z TVP. Nieprzewidywalne zachowanie pana Artura Orzecha mogło narazić na niezasłużone przykrości zaproszone dzieci, które przyjechały do TVP specjalnie z Kraśnika, aby wziąć udział w tym nagraniu – dodała TVP w komunikacie.

W roli gospodarza „Szansy na Sukces” wystąpił Marek Sierocki. Telewizja Polska pokaże odcinek specjalny 4 kwietnia 2021 roku. Marek Sierocki zostanie prowadzącym „Szansy na Sukces” już na stałe. Nie wiadomo, kto w tym roku poprowadzi Konkurs Piosenki Eurowizji.

Artur Orzech to polski dziennikarz muzyczny, konferansjer oraz prezenter radiowy i telewizyjny. Od 1992 roku komentuje dla polskich widzów Konkurs Piosenki Eurowizji. Artur Orzech od 2019 roku prowadził „Szansę na Sukces”. Po siedmiu latach program wrócił na antenę. W roli prowadzącego zastąpił Wojciecha Manna.

Marek Sierocki od 1986 roku związany jest z „Teleexpressem”. W latach 90. był redaktorem naczelnym młodzieżowego pisma „Bravo”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/rafal-brzozowski-reprezentantem-polski-na-eurowizji-2021/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Aneta 2 lipca, 2021 w 8:42 am

    Eurowizja bez Pana Artura to nie było to samo. Jakoś Szansa na Sukces jeszcze okej, bo Pan Marek Sierocki to też dobry dziennikarz muzyczny ale przy eurowizji wszyscy byliśmy przyzwyczajeni do komentarza Pana Orzecha. No cóż, czasy się zmieniają, trzeba się przyzwyczajać do zmian, chociaż nie zawsze są one na lepsze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *