Media News
artur orzech

Artur Orzech odchodzi z TVP

Artur Orzech odchodzi z TVP. Dziennikarz od wielu lat komentował m.in. Konkurs Piosenki Eurowizji i prowadził „Szansę na sukces”. W 2019 roku zastąpił Wojciecha Manna w roli prowadzącego.

Jak się okazuje, Telewizja Polska zerwała współpracę z Arturem Orzechem po tym jak nie pojawił się na planie programu. Według TVP miał być „niedysponowany”.

W poniedziałek 22 marca został nagrany specjalny odcinek charytatywny „Szansy na sukces”, z udziałem zaproszonych gwiazd, a także dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, który miał poprowadzić Artur Orzech. Prezenter jednak nie pojawił się na nagraniu.

Dopiero na 2 godziny przez zaplanowanym nagraniem audycji, produkcja dowiedziała się, że pan Artur Orzech jest niedysponowany i nie pojawi się na nagraniu. Późniejsze próby nawiązania przez TVP kontaktu z panem Arturem Orzechem nie powiodły się – napisała Telewizja Polska w komunikacie prasowym.

Zmiana prowadzącego nastąpiła w wyniku niedotrzymania przez Artura Orzecha warunków umowy z TVP. Nieprzewidywalne zachowanie pana Artura Orzecha mogło narazić na niezasłużone przykrości zaproszone dzieci, które przyjechały do TVP specjalnie z Kraśnika, aby wziąć udział w tym nagraniu – dodała TVP w komunikacie.

W roli gospodarza „Szansy na Sukces” wystąpił Marek Sierocki. Telewizja Polska pokaże odcinek specjalny 4 kwietnia 2021 roku. Marek Sierocki zostanie prowadzącym „Szansy na Sukces” już na stałe. Nie wiadomo, kto w tym roku poprowadzi Konkurs Piosenki Eurowizji.

Artur Orzech to polski dziennikarz muzyczny, konferansjer oraz prezenter radiowy i telewizyjny. Od 1992 roku komentuje dla polskich widzów Konkurs Piosenki Eurowizji. Artur Orzech od 2019 roku prowadził „Szansę na Sukces”. Po siedmiu latach program wrócił na antenę. W roli prowadzącego zastąpił Wojciecha Manna.

Marek Sierocki od 1986 roku związany jest z „Teleexpressem”. W latach 90. był redaktorem naczelnym młodzieżowego pisma „Bravo”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/rafal-brzozowski-reprezentantem-polski-na-eurowizji-2021/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *