Media News
polscy skoczkowie milka żabka

Polscy skoczkowie razem w reklamie Żabki

Polscy skoczkowie Kamil Stoch, Piotr Żyła i Tomasz Pilch w nowej reklamie Żabki zachęcają do zakupu słodyczy marki Milka.

Spot reklamowy pod hasłem „Wskocz po słodkości Milka” emitowany będzie w czasie Turnieju Czterech Skoczni. Pojawi się w telewizji, jak i w mediach społecznościowych. Turniej Czterech Skoczni odbywa się od 28 grudnia 2020 roku do 6 stycznia 2021 roku. Zawody odbywają się w Niemczech i Austrii (Oberstdorf, Garmisch-Partenkirchen, Innsbruck i Bischofshofen).

Polscy skoczkowie promują ofertę sieci sklepów, czyli czekoladę Milkę w cenie 3,30 zł przy zakupie 2 sztuk.

Reklama utrzymana jest w konwencji innych reklam telewizyjnych Żabki. Sieć sklepów zwykle w swoich spotach pokazuje zabawne scenki z udziałem stałych aktorów, którzy wcielają się w role pracowników sklepu. Do tej pory klientów Żabki odgrywali m.in. Krzysztof Hołowczyc, Kamil Grosicki, Jerzy Dudek, a także Mike Tyson.

– W Żabce cenimy sobie relacje z naszymi dostawcami, w ramach których możemy m.in. tworzyć wyjątkowe kreacje marketingowe. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Milką możemy korzystać z autorytetu najbardziej utalentowanych polskich skoczków. Przy okazji wspólnie możemy osłodzić życie naszych klientów, oferując im nowe, wyjątkowe smaki czekolad, których nie znajdą w sklepach innych sieci handlowych – powiedziała Joanna Staude-Potocka, dyrektor marketingu w firmie Żabka Polska.

Od przyszłego roku w ofercie sklepów sieci Żabka znajdą się dwa nowe smaki czekolad marki Milka. Będą to Milka White Migdał i Kokos 90g, a także Milka Rice Crisp 100g. Milkę białą z migdałami i kokosem będzie można kupić tylko w sklepach sieci Żabka przez pierwszy kwartał 2021 roku. Czekolada z chrupiącym ryżem natomiast będzie dostępna w ofercie Żabki na wyłączność na stałe.

Milka należąca do Mondelez już od dwóch lat sponsoruje polskich skoczków narciarskich.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/pepsi-butelki-beda-wykonane-w-100-z-rpet/

Źródło: www.zabka.pl / fot. Google.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *