Media News

CamText ułatwia sms-owanie podczas spaceru

Wysyłanie sms-ów jest tak powszechne, że nie chcemy się rozstawać od tej sposobności nawet podczas spaceru. Właśnie w tym celu została przygotowana na urządzenia mobilne aplikacja CamText. Na utworzenie podobnej aplikacji pozwoliła sobie firma Apple, dlatego można być pewnym, że cechuje się niezawodnością działania i rozbudowanymi funkcjami. Na tym etapie aplikacja nie jest jeszcze dostępna, ponieważ koncert stara się o uznanie wniosku patentowego, jak i wdrożenie funkcji do systemu.

Jednak już w Cydii CamText istnieje i stanowi pewne połączenie funkcji aplikacji wiadomości i aparatu. Poprzez to narzędzie użytkownicy mogą w tle prowadzonych w aplikacji wiadomości rozmów wyświetlało się nie białe pole lecz widok z tylnego aparatu. To świetna funkcja, która może sprawdzić się w telefonach IPhone, jak i wielu innych smartfonach czy nawet w tabletach. Możliwe, że w tym kierunku takie koncerny, jak Microsoft czy Android będą interesowały się zastosowaniem takiej aplikacji w urządzeniach, które dostarczają na rynek elektroniczny.
CamText zapewnia jeszcze dodanie efektu przezroczystości do dymków z wiadomościami. W ten sposób uzyskujemy pewność, że nie pojawią się nam pewne rzeczy na przeszkodzie. To świetna opcja podczas spaceru, ponieważ będziemy mogli spokojnie sms-ować i nie zwracać zbytniej uwagi na drogę. Oczywiście nie powinniśmy brać pod uwagę takich funkcji, kiedy poruszamy się po mieście. To świetna alternatywa, kiedy jesteśmy poza miastem, na przykład wybieramy się na spacer po parku, w lesie czy innym ustronnym miejscu.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *