Media News
polsat

Polsat Go wystartuje jeszcze w sierpniu

Nowa platforma Polsat Go wystartuje 16 sierpnia. W serwisie będzie można oglądać treści Telewizji Polsat bezpłatnie w modelu z reklamami.

Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl, a także w aplikacji na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. W nowym serwisie będzie można oglądać treści Telewizji Polsat całkowicie bezpłatnie w modelu z reklamami.

We wrześniu wystartuje Polsat Box Go

We wrześniu zaś wystartuje nowy serwis, a mianowicie Platforma Polsat Box Go, która zastąpi Iplę i CP Go. Ruszy we wrześniu tego roku.

Serwis oferuje ponad 100 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki. Wszystko będzie dostępne w jednym miejscu, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu.

Platforma będzie dostępna odpłatnie i bez reklam. Abonenci platformy Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych i ofert będą mieli dostęp do nowej platformy bez dodatkowych opłat. A abonenci płatnych pakietów w Ipli i CP Go, będą mieli je nadal dostępne w ramach nowego serwisu. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet osoby niebędące abonentem Polsat Box.

Jakie funkcje oferuje Polsat Box Go?

Platforma oferuje szereg nowych funkcji. Nowa platforma będzie prostsza w obsłudze. Pojawi się również nowa szata graficzna. Co więcej, firma zapowiada nowy system rekomendacji treści. Pojawią się bardziej dopasowane propozycje filmów i seriali.

Każdy z domowników będzie mógł mieć własne subkonto. Wybrane treści można pobrać na urządzenie mobilne i oglądać później bez użycia Internetu. Co więcej, serwis oferuje funkcję Chromecast i AirPlay dla VOD oraz kanałów TV, czyli możliwość wyświetlania na telewizorze tego samego, co ogląda się na np. tablecie. Co ważne, dane do logowania z Ipli i CP Go pozostaną bez zmian.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/tvn24-obchodzi-swoje-20-urodziny/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Gracjan 21 września, 2021 w 10:19 am

    To może być całkiem ciekawe rozwiązanie. Telewizja Polsat ostatnio bardzo mocno się rozwija, moim zdaniem w całkiem ciekawym kierunku. Od lat korzystam z cyfrowego polsatu i cieszy mnie to bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *