Media News
tvn24 logo

TVN24 obchodzi swoje 20. urodziny

Stacja telewizyjna TVN24 obchodzi dziś 20. urodziny. TVN24 rozpoczął nadawanie 9 sierpnia 2001 roku o godzinie 12:00. To pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny.

Pierwszy serwis TVN24 poprowadziła Anita Werner i Beata Borocka. Dziś o 12 – dokładnie jak 20 lat temu – gospodynią serwisu była Anita Werner. Od rana w stacji dziennikarze świętują 20. urodziny. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokazali kulisy pracy stacji, oprowadzili po studiach i miejscach w redakcji.

TVN24 swoje dwudziestolecie świętuje już od kilku miesięcy. Jednak 9 sierpnia, w dniu urodzin, odbywają się specjalne programy. Dziennikarze w studiu goszczą niezwykłe osoby. Nie brakuje także niespodzianek dla widzów.

Obchody jubileuszowe rozpoczęły się już w sobotę, 7 sierpnia, programem #Nasze 20-lecie. Dziennikarze Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem z gośćmi podsumowali rok 2020.  

W niedzielę zaś dziennikarze do swojego programu zaprosili widzów, z którymi rozmawiali w wielu miejscach w Polsce. Odbyło się także specjalne wydanie „Loży Prasowej” z redaktorami naczelnymi największych polskich tytułów. Program poprowadziła Małgorzata Łaszcz.

Wieczorem stacja TVN24 pokazała specjalne wydanie debaty „Zawód: dziennikarz”. Debatę poprowadziła Anna Jędrzejowska.

9 sierpnia dziennikarze świętują nie tylko w studiu w Warszawie, ale we wszystkich redakcjach regionalnych kanału.

W weekend i w poniedziałek, w programie „Szkło Kontaktowe”, prowadzący razem z widzami wspominają wspólne 20 lat.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/polsat-zaprezentowal-nowe-logotypy-stacji-jak-wygladaja/
Tagi:

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Robert 11 sierpnia, 2021 w 10:16 am

    TVN 24 to bardzo ważna telewizja, szkoda tylko że swoje 20 urodziny, obchodzi w takiej sytuacji. Dookoła tej stacji wyrosło naprawdę wielu bardzo dobrych dziennikarzy, których tak bardzo potrzeba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *