Media News
Twitter

Twitter wprowadza nową funkcję. Czym jest Twitter Fleets?

Twitter wprowadził nową funkcję w Polsce. Umożliwia użytkownikom dodanie relacji, które znikną po 24 godzinach. To opcja bardzo podobna do tej, która jest dostępna na Instagramie (Instagram Stories).

Dzięki Twitter Fleets, użytkownicy mogą wrzucać materiały, które znikną po 24 godzinach z ich konta. Nowa funkcja będzie dostępna w aplikacji Twittera (zarówno na Androidzie, jak i iOs) na głównej stronie. Jeśli użytkownik chce dodać coś do swojej relacji, wystarczy że kliknie w plus, który znajduje się na ich awatarze. Obok pojawią się relacje obserwowanych osób.

Testy nowej funkcji rozpoczęły się w marcu 2020 roku. Na początku opcja ta była dostępna tylko w Brazylii. Później mogli przetestować ją użytkownicy Twittera z Włoch, Indii czy Korei Południowej. Obecnie nowa funkcja jest dostępna na całym świecie.

Twitter Fleets
fot. Google

Nowa funkcja na Twitterze umożliwia publikowanie zdjęć, filmów wideo, tekstu, a także reakcje na wpisy innych użytkowników. Będzie dostępna także bardzo popularną m.in. na Instagramie relacja na żywo. Będą dostępne również naklejki.

Twitter daje użytkownikom swobodę korzystania z Twittera. Materiały, które wrzucą do relacji, znikną po 24 godzinach. Nie będą zawsze dostępne na koncie danego użytkownika.

Niektórzy użytkownicy już otrzymali dostęp do nowej opcji na Twitterze. Pozostali dostaną możliwość skorzystania z tej funkcji w przeciągu kilku najbliższych dni.

Twitter to serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania. Uruchomiony 21 marca 2006 roku.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/facebook-wprowadza-tryb-znikajacych-wiadomosci-messenger-instagram/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *