Media News
dariusz prosiecki

Dariusz Prosiecki odszedł z „Faktów” TVN

Dariusz Prosiecki po 17 latach odszedł z telewizji TVN. Dziennikarz rozpoczął pracę w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Prosiecki w Agencji będzie pracował w biurze strategii i współpracy międzynarodowej. Będzie zajmować się m.in. opracowywaniem działań, które pozwolą pokazać się organizacji w zupełnie innym świetle.

Reporter zakomunikował, że potrzebuje nowych wyzwań, dlatego zmienił pracę. Dodał także, że jego nowe miejsce pracy wiąże się z jego zainteresowaniami, ponieważ od lat pasjonuje się lotnictwem.

Dariusz Prosiecki to polski dziennikarz i reporter. Pracę dziennikarską rozpoczął w lokalnej rozgłośni Radio FAN na Podkarpaciu. Później pracował w radiu RMF FM i Radiu Zet.

W 2004 roku podjął pracę w stacji telewizyjnej TVN24. W 2005 roku został reporterem „Faktów” TVN. Zajmował się głównie tematami dotyczącymi obrony, służb specjalnych i polityki. Relacjonował wiele światowych konfliktów zbrojnych m.in. wojnę w Iraku, Afganistanie, Gruzji i Kosowie.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (PAŻP) to państwowy organ zarządzania ruchem lotniczym, podległy Ministerstwu Infrastruktury i Rozwoju. Do zadań agencji należy m.in. zarządzanie przestrzenią powietrzną i zarządzanie przepływem ruchu lotniczego, a także zapewnienie służb ruchu lotniczego.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/telewizja-polska-oglosila-nabor-do-eurowizji-2022/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Majka 8 października, 2021 w 9:59 am

    To bardzo ciekawa sprawa, nigdy nie słyszałam chyba o tym, by dziennikarz tak całkowicie przeszedł do innej pracy, zazwyczaj to przechodzenie między programami/stacjami. No nic, nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia Panu Darkowi :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *