Media News
Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz ambasadorką marki AA

Ewa Wachowicz została ambasadorką marki kosmetyków AA. Ewa Wachowicz będzie promować linię anti-aging AA Technologia Wieku 5Repair. To nowa seria kosmetyków adresowana do kobiet 50+.

Wachowicz wystąpi w najnowszej kampanii marki AA, która zaplanowana jest na październik. Działania reklamowe obejmą prasę, telewizję i digital. Kampania adresowana jest głównie do kobiet 50+.

Ewa Wachowicz zakomunikowała, że cieszy się na współpracę z marką AA i dziękuje firmie Oceanic za zaufanie. Dodała także, że kremy do pielęgnacji twarzy AA towarzyszą jej od lat.

Ewa Wachowicz to producentka, prezenterka i dziennikarka telewizyjna. W 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Jest także III Wicemiss Świata. W latach 1993-1995 była sekretarzem prasowym premiera Waldemara Pawlaka.

Jest autorką wielu książek kulinarnych. Od kilku lat prowadzi własny program „Ewa Gotuje”. Przez kilka lat była jurorką w programie „Top Chef”. Obecnie zasiada w jury w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Jest także właścicielką krakowskiej restauracji Zalipianki. W 2020 roku ukazała się jej biografia zatytułowana „Wszystkie korony Ewy Wachowicz”.

Linia kosmetyków marki AA „Technologia Wieku 5Repair” to program zaawansowanej pielęgnacji skóry dojrzałej o potwierdzonej skuteczności przeciwzmarszczkowej. Marka oferuje m.in. kremy na dzień, na noc, pod oczy oraz na okolicę szyi i dekoltu. Produkty marki AA są hipoalergiczne, wegańskie, testowane klinicznie u alergików, a także nietestowane na zwierzętach. 

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/cleo-w-kampanii-reklamowej-marki-onlybio/

O autorze

1 Komentarz

  1. Kasia 8 października, 2021 w 9:55 am

    Ewa Wachowicz jest piękną kobietą i naprawdę idealnie pasuje do reklamy marek kosmetycznych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *