Media News
logo hotel paradise

Nadchodzi III edycja Hotel Paradise

Można spodziewać się, że w wiosennej ramówce TVN 7 znów pojawi się Hotel Paradise. Będzie to III edycja popularnego reality show. Aktualnie trwa nabór uczestników w ramach toczącego się castingu.

Tym razem nie Bali?

Dotychczasowe dwie edycje zostały zrealizowane na magicznej wyspie Bali. Ze względu na panującą pandemię należy jednak spodziewać się, że akcja III odsłony będzie toczyć się gdzie indziej. Obecnie na indonezyjską wyspę nie mogą wjechać cudzoziemcy, co prawdopodobnie zmusi produkcję programu do wynajęcia innego obiektu. Dość prawdopodobna jest realizacja np. na Zanzibarze, gdzie obecnie nie ma żadnych obostrzeń. Jest to jednak wyłącznie spekulacja ze względu na brak oficjalnego stanowiska stacji.

Formuła reality show polega na umieszczeniu kilkunastu uczestników w jednym hotelu pod ciągłym nadzorem kamer. Ich zadaniem jest stworzenie związku, który mimo kolejnych wyzwań, przetrwa pojawiające się zadania. Nad całością czuwa Klaudia El Dursi znana przede wszystkim z programu Top Model. Dla zwycięskiej pary przygotowana jest nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych. O tym czy wygranym będzie jedna czy dwie osoby – decydują sami finaliści. To od nich samych zależy wysokość i podział nagrody.

klaudia el dursi
fot. Google

Hotel Paradise sukcesem stacji?

TVN 7 zaadoptował pomysł na stworzenie rodzimej edycji z zagranicznej stacji. Obecnie trwa druga edycja, która w kolejnym tygodniu zostanie zakończona. Całość emitowana jest nie tylko w TVN 7, ale i w dedykowanej platformie Player. Dane prezentowane przez Nielsen Audience Measurement wskazują, że program podczas pierwszych kilkudziesięciu odcinków przyciągał przed ekrany średnio 646 tys. widzów.

Kontynuacja programu i decyzja o organizacji kolejnej odsłony może potwierdzać zadowolenie z osiąganych przez stację wyników. Stąd może nie dziwić fakt włączenia reality show do wiosennej ramówki. Niewykluczone jest, że TVN 7 zakłada realizację od razu dwóch kolejnych sezonów. Dokładnie tak, jak miało to miejsce w przypadku edycji realizowanych na Bali. Możliwe jest, że wynajęty Hotel posłuży jako obiekt do przeprowadzenia zarówno trzeciej, jak i czwartej odsłony programu.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *