Media News
tvn

TVN z jesienną ramówką. Nowości i nie tylko

TVN zaprezentował jesienną ramówkę. Pojawią się nowości, ale również znane i lubiane przez widzów programy. Hitem będzie z pewnością drugi sezon uwielbianego przed laty serialu „BrzydUla”.

Pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała wszystkim plany. Nową ramówkę TVNu zaprezentowano w Centrum Praskim Konser. Pokazali ją Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. Wsparli ich dyrektorzy programowi poszczególnych stacji (Edward Miszczak, Piotr Korycki, Katarzyna Kieli czy Katarzyna Mazurkiewicz).

Ostatnie miesiące były dla nas miesiącami naprawdę głębokiej zmiany, podczas których zastanawialiśmy się nad podstawowymi wartościami, takimi jak bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin. Również dla mediów był to olbrzymi sprawdzian. Przez ten czas staraliśmy się Państwa informować, bawić, ale również wspierać tych, którzy najbardziej tego wsparcia potrzebowali – mówiła Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery.

Nie robiliśmy w tym czasie żadnych imprez plenerowych, bo czujemy się odpowiedzialni za naszych pracowników i widzów. Nie chcieliśmy stwarzać zagrożenia – dodała dyrektor zarządzająca.

Pomimo pandemii koronawirusa jednak stacji udało się stworzyć kilka nowości.

TVN: co zobaczymy jesienią?

Standardowo o 18:00 widzowie będą mogli obejrzeć program „Ukryta prawda”, o 19 TVN zaprasza na „Fakty”. Później widzowie będą mogli zobaczyć „Uwaga! Koronawirus”, „Sport”, „Pogoda” oraz „Uwaga!”. O 16:00 stacja telewizyjna zaprasza na godzinne pasmo „Faktów po południu”.

tvn
TVN logo

Serial „Na wspólnej” pozostaje bez zmian, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15. „Milionerzy” z Hubertem Urbańskim jako prowadzącym pojawią się zaraz po serialu, czyli o 20.55.

W niedzielne wieczory widzowie zobaczą serial  „Usta Usta”, a we wtorki „Chyłka Kasacja” o godz. 21:30. Następnie show Kuby Wojewódzkiego i „Superwizjera”.

W środy pojawi się bardzo lubiany program „Top Model 9”. Wcześniej był transmitowany w poniedziałek. W czwartki „Kuchenne rewolucje” z Magdą Gessler. W każdy poniedziałek o 21:30 pojawi się wybrany film fabularny. Nie zabraknie także różnych filmów w piątki i soboty o 20.00.

W soboty o 18.00 pojawi się program „36.6”, natomiast w niedzielę kolejna edycja „Masterchefa”. Nie zabraknie także programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”.

Nowości w TVN

Jesienią 2020 w TVN pojawi się kilka lubianych przed laty propozycji. Jedna z nowości to powracający serial po 10 latach – „Usta Usta”. Będzie emitowany od niedzieli 6 września o godzinie 21:30. Widzowie będą mogli zobaczyć 6 odcinków nowej produkcji. Później pojawi się inna nowość – „Królestwo kobiet”. Serial będzie transmitowany od 18 października również o godz. 21:30.

BrzydUla TVN
„BrzydUla” Julia Kamińska

Na antenie TVN pojawi się niegdyś bardzo lubiany serial przez widzów. A mianowicie „BrzydUla”. Serial wraca po 10 latach. Serial będzie emitowany od 5 października (od poniedziałku do piątku).

Cała moja droga zawodowa zaczęła się od „BrzydUli”. Myślę, że w dużej mierze to dzięki fanom udało się wrócić z kolejnym sezonem – powiedziała Julia Kamińska.

Ula jest mamą. Widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie blaski i cienie macierzyństwa. Wcześniej Ula poświęcała się pracy i ukochanemu. Teraz będzie się poświęcać dzieciom, niestety, czasami zapominając o sobie – dodała.

Nowe programy to również m.in. „Totalne remonty Szelągowskiej”. Nie zabraknie czegoś dla najmłodszych. Od 27 września TVN zaprezentuje kreskówkę „Kosmiczny wykop” – niedziela, godz 13:15 i 13:35.

Co w TVN7 i TTV?

W TVN7 pojawi się kolejne show – „Kto odmówi pannie młodej?” To program, w którym kobiety przejmują inicjatywę i oświadczają się swoim partnerom.

Z pewnością zachęcającym tytułem jest druga edycja reality show – „Hotel Paradise”. Prowadzącą jest Klaudia El Dursi. Program pojawi się na antenie już od 31 sierpnia (od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:00).

hotel paradise tvn
„Hotel Paradise” Klaudia El Dursi

W TTV pojawią się całkiem nowe odcinki programu „Gogglebox” (od 31 sierpnia o godz. 22:00). Nowością na TTV będzie talent show „Usłyszcie nas”.

To program dla ludzi, którzy mimo tego, że czują się artystami, do tej pory nie mieli szansy zaprezentować światu swoich możliwości – zaznaczyli twórcy.

Usłyszcie nas!” pojawi się na antenie TTV w niedzielę 18 października o godz. 22:15.

Nie zabraknie programu „Królowe życia” (od 3 września w czwartki i piątki o godz. 22:15).

Na co czekacie najbardziej?

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *