Media News
bundesliga

Bundesliga na platformie Viaplay od sierpnia 2021 roku

Bundesliga od sezonu 2021/2022 będzie dostępna na nowej platformie. Wszystkie mecze Bundesligi od nowego sezonu będzie można obejrzeć na platformie internetowej Viaplay.

Platforma należy do firmy Nordic Entertainment Group (NENT Group), która wykupiła wyłączne prawo do pokazywania niemieckiej ligi w Polsce. Viaplay ma zadebiutować w Polsce w sierpniu 2021 roku.

Viaplay pokaże wszystkie mecze niemieckiej, pierwszej ligi (Bundesliga), a także drugiej ligi (2. Bundesliga) – od sezonu 2021/2022 do 2024/2025.

Prawa do Bundesligi należą do jednych z ważniejszych w Polsce. A ta umowa ujawnia nasze ambicje związane z Viaplay na tym szybko rozwijającym się rynku. Zamierzamy zająć pozycję lidera w tym kraju i szybko zmienić obraz streamingu, przejmując kolejne tego typu licencje – powiedział Anders Jensen, prezes NENT Group.

viaplay
logo Viaplay / fot. Google

Ponadto Viaplay w momencie premiery zaoferuje tysiące godzin lokalnych, skandynawskich oraz międzynarodowych treści. Naszą wizją jest zostanie europejskim hegemonem streamingu. A polscy widzowie mogą spodziewać się atrakcyjnej i konkurencyjnej cenowo usługi – dodał Anders Jensen.

Jak podają źródła, więcej szczegółów dotyczących oferty dla polskich użytkowników będzie podanych w ciągu najbliższych dni.

bundesliga
logo Bundesligi / fot. Google

Niemiecką ligę (Bundesliga) pokazuje telewizja Eleven Sports od połowy 2017 rok. Eleven Sports przejęło prawa do Bundesligi od Eurosportu. Sublicencję posiada również Canal+.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/endomondo-konczy-swoja-dzialalnosc/ i https://medianews.com.pl/internet/festiwal-zakupow-aliexpress-11-listopada/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *