Media News
przyjaciele

„Przyjaciele” znikają z Netflixa. Kiedy to się stanie?

„Przyjaciele” wraz z końcem 2020 roku mają zniknąć z Netflixa. Serial „Przyjaciele” to z pewnością jedna z najpopularniejszych, amerykańskich produkcji znana na całym świecie. Serial „Friends” posiada rzeszę fanów w każdym kraju.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty usunięcia słynnego serialu z platformy. Stanie się to jednak prawdopodobnie do końca 2020 roku.

„Przyjaciele” na platformie Netflix są dostępni od 2018 roku. Serial posiada 10 sezonów. Był nakręcany w latach 1994-2004. Produkcja miała zniknąć z platformy już wcześniej, jednak na przełomie 2018 i 2019 roku zawarto umowę na 100 mln dolarów.

przyjaciele netflix
fot. Google.pl

Amerykański serial jest obecnie dostępny w USA w ofercie HBO Max. Platforma nie jest jeszcze dostępna w Polsce, jednak planują ją uruchomić w przyszłym roku. Być może tam pojawią się wszystkie odcinki serialu „Przyjaciele”.

HBO Max ma zastąpić HBO GO. Nowa platforma ma być dostępna w 190 krajach. W tym także w Polsce.

Serial „Przyjaciele” to amerykański serial komediowy o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie w Nowym Jorku. Emitowany przez amerykańską stację telewizyjną NBC w latach 1994–2004.

Serial pokazywano w ponad 100 krajach. Ostatni odcinek w Stanach Zjednoczonych obejrzało 51,1 mln widzów. Serial przez dziesięć lat produkcji otrzymał 6 nagród Emmy, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych nagród i 152 nominacje.

Po 25 latach od premiery pierwszego odcinka zaplanowano nakręcenie odcinka specjalnego. Jego realizacja miała odbyć się w 2020 roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, została przełożona. Wstępna data premiery to początek marca 2021 roku.

W Polsce serial pokazywała stacja Canal+. Późnej również Polsat, TVN, TVN 7, Metro czy Comedy Central Polska.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/onet-nowy-program-onet-rano-gosc-specjalny-jurek-owsiak/ https://medianews.com.pl/internet/google-w-2020-roku-co-wyszukiwali-ludzie/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *