Media News
Netflix

Netflix zmienia ceny w Polsce. Ile kosztują pakiety?

Netflix zmienił nieco cennik pakietów w Polsce. Cenę pakietu Podstawowego obniżono, zaś pakiet Premium podrożał o kilka złotych. Cena pakietu Standardowego pozostała bez zmian.

Pakiet Podstawowy kosztuje obecnie 29 zł. Jego wcześniejsza cena wynosiła 34 zł. Daje on możliwość oglądania programów tylko na jednym urządzeniu w tym samym czasie. Treści można oglądać tylko w jakości SD – 480p.

Cena pakietu Standard (jakość FullHD) wynosi 43 zł – tak jak poprzednio. W pakiecie Standard można oglądać treści na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Cena pakietu Premium została zwiększona do 60 zł. Można z niego korzystać na czterech urządzeniach jednocześnie. Pakiet Premium daje możliwość oglądania treści w jakości 4k.

netflix zmiana cen
fot. Nowe ceny Netflix / www.google.pl

Zmiany cen obowiązują od 5 sierpnia wszystkich nowych użytkowników platformy Netflix w Polsce. Obecni subskrybenci zaś nowe ceny będą płacić od początku najbliższego, miesięcznego okresu rozliczeniowego.

Z jednego konta mogą korzystać tylko osoby, które ze sobą mieszkają.

Netflix jest obecnie dostępny na całym świecie, z kilkoma wyjątkami. Z platformy nie można korzystać w Chinach, na Krymie, w Korei Północnej i Syrii. W Polsce serwis wystartował w 2016 roku. Od tamtej pory cieszy się sporą popularnością. Powstało także wiele polskich produkcji, m.in. 1983, Kajko i Kokosz, Rojst ’97 czy Sexify.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/badania/polacy-uwazaja-ze-ceny-poszly-w-gore-pandemia/
Tagi:

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Emilka 11 sierpnia, 2021 w 12:22 pm

    Ja myślę, że to jak najbardziej jest dobra decyzja. Nigdy nie popierałam jakoś bardzo tego współdzielenia konta, moim zdaniem to chyba tylko Polak tak potrafi. Dla mnie nic sie nie zmieni, bo ja cały czas i tak korzystałam z tego środkowego pakietu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *