Media News
Onet

Onet z nowym programem – „Onet Rano Gość Specjalny”

26 grudnia w sobotę Onet zaprezentuje pierwsze wydanie nowego programu – „Onet Rano Gość Specjalny”. Program będzie emitowany raz w miesiącu w weekend.

Nowy program poprowadzi Jerzy Owsiak. Jego pierwszym gościem będzie piosenkarz Dawid Podsiadło. Pierwsze wydanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Jerzy Owsiak opowie m.in. o tym jakim był uczniem w szkole, czy przeklina i co robił przed tym, zanim zaczął się WOŚP. Odpowiedź na te i wiele innych pytań widzowie usłyszą w świąteczną sobotę. Jurek Owsiak opowie o Warszawie swoimi oczami.

Jerzy Owsiak Onet Rano
fot. www.ringieraxelspringer.pl

Na razie z powodu pandemii program będzie pojawiać się tylko podczas specjalnych okazji.

Jerzy Owsiak to polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, a także działacz charytatywny i społeczny. Jest również pomysłodawcą, współzałożycielem i prezesem zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej. Jest też twórcą Przystanku Woodstock (dziś Pol’and’Rock Festival) – największego otwartego Festiwalu w Europie.

Na początku lat 90. zorganizował spontaniczną zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla umierających dzieci. Dzięki tej akcji narodził się pomysł stworzenia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I Finał WOŚP odbył się w styczniu 1993 roku.

Jako dziennikarz debiutował na antenie Rozgłośni Harcerskiej w 1986 roku. Prowadził wiele audycji radiowych w programie III Polskiego Radia. Owsiak w latach 1997-2007 współpracował z TVP.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-31-stycznia-wosp/ https://medianews.com.pl/internet/google-w-2020-roku-co-wyszukiwali-ludzie/

Źródło: www.ringieraxelspringer.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *