Media News
zimowe igrzyska olimpijskie 2022

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 w Telewizji Polskiej

Telewizja Polska pokaże Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w lutym 2022 roku. TVN Grupa Discovery udzieliła sublicencji TVP do transmitowania imprezy. TVN Grupa Discovery będzie pokazywać wydarzenia w Eurosporcie oraz Player.pl.

Zimowe Igrzyska olimpijskie w Pekinie potrwają od 4 do 20 lutego 2022 roku. TVP pokaże łącznie 200 godzin sportowych relacji. Wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo w TVP1, TVP2, TVP Sport, tvpsport.pl, aplikacji mobilnej i aplikacji Smart TV. Co więcej, nie zabraknie studia z ekspertami i sportowcami.

Do Pekinu Telewizja Polska wyśle pięć ekip reporterskich, a studio – poza tym w Warszawie – pojawi się również pod skocznią w Zhangzhou. TVP pokaże wszystkie starty Polaków oraz wszystkie inne najważniejsze wydarzenia, w tym ceremonię otwarcia i zamknięcia.

Co więcej, na TVPSPORT.PL, podobnie jak w przypadku Tokio 2020 i Euro 2020, powstanie specjalny serwis poświęcony igrzyskom. Będą tam m.in. relacje, rozmowy, analizy, wideo z najważniejszych wydarzeń czy sylwetki wszystkich reprezentantów Polski.

ZIO w Pekinie rozpoczną się 4 lutego i potrwają do 20 lutego 2022 roku. Odbędzie się 109 konkurencji medalowych w 15 dyscyplinach.

Zawody Pucharu Świata od przyszłego sezonu będą transmitowane w telewizji TVN, Eurosport oraz w serwisie Player.pl. Po ok. 9 latach Puchar Świata w skokach narciarskich niemal zniknie z Telewizji Polskiej. TVP pokaże tylko konkursy rozgrywane w Polsce – w Wiśle i Zakopanem.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/skoki-narciarskie-w-tvn-eurosporcie-i-player-pl/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *