Media News
przemysław białkowski

Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Interii

Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz obejmie stanowisko dyrektora nowo utworzonego działu Innowacje.

W strukturach nowego działu znajdą się Zielona Interia i Geekweek, który w ramach synergii z Grupą Polsat Plus zasilił portfolio Grupy Interia. Nowy pion portalu zostanie wzmocniony przez redakcje Nowe Technologie Interia i Menway.

Przemysław Białkowski pracował w Polsat News od 2009 roku. Najpierw był reporterem w Katowicach, a od 2013 roku prowadził programy na antenie stacji. Z Interią współpracuje od początku tego roku. Jest autorem wideo podcastu ekologicznego tworzonego we współpracy ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska.

Przemysław Białkowski zakomunikował, że Dział Innowacji to połączenie dwóch obszarów przyszłości, czyli technologii i ekologii. Dodał także, że czytelnicy dostaną nie tylko newsy ze świata innowacji, ale też autorskie treści od dziennikarzy. Białkowski będzie koordynować pracę dziennikarzy, którzy piszą w kilku serwisach tematycznych Grupy Interia.

30 kwietnia 2020 roku Telewizja Polsat zawarła z Bauer Media Group przedwstępną umowę nabycia Grupy Interia. 2 lipca 2020 roku spółka otrzymała decyzję Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o udzieleniu zgody na transakcję. Szefem portalu Interia.pl jest Piotr Witwicki, dziennikarz Polsat News.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/maly-glod-wspolpraca-too-good-to-go-danio/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Jagoda 9 września, 2021 w 11:07 am

    Bardzo lubię Pana Przemysława więc fajnie, że się rozwija. Moim zdaniem to chyba dobry krok w jego karierze, będę dalej obserwować z przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *