Media News
robert mazurek

Robert Mazurek poprowadzi program w Kanale Sportowym

Robert Mazurek poprowadzi program „Mazurek&Stanowski” w Kanale Sportowym na platformie YouTube. Dziennikarz będzie współprowadził audycję z Krzysztofem Stanowskim. Nie wiadomo jeszcze, kiedy wystartuje nowy program.

Nowy format zastąpi „Dziennikarskie Zero”. Program do czerwca bieżącego roku prowadził Krzysztof Stanowski. W audycji dziennikarz przedstawiał swoje opinie na temat sportowców, polityków, a także osób z show-biznesu.

Robert Mazurek jest dziennikarzem RMF FM i radiowej Dwójki. Pisze także felietony w dzienniku „Rzeczpospolita”. Krzysztof Stanowski w Kanale Sportowym prowadzi dwa programy „Stanowisko” oraz „Hejt Park”.

Krzysztof Stanowski razem z Robertem Mazurkiem wydali tomik poezji błyskawicznej „Kmioty Polskie”. Nazwa została zainspirowana wypowiedzią poety Jasia Kapeli, który nazwał Krzysztofa Stanowskiego „kmiotem”. Wcześniej był gościem „Hejt Parku” w Kanale Sportowym. Tomik można było kupić do końca czerwca. Cała kwota ze sprzedaży miała pójść na cele charytatywne.

W Kanale Sportowym pojawiły się jeszcze dwa nowe formaty „Siat i mat” i „Polacy pod lupą”. „Siat i mat” to program o siatkówce. Gospodarzami są Aleksandra Rajewska i Paweł Siezieniewski. W programie „Polacy pod lupą” Mateusz Borek, Adam Sławiński i ich goście analizują weekendowe występy Polaków w ligach zagranicznych.

Kanał Sportowy to kanał internetowy o tematyce sportowej. Współtworzą go Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Kanał na platformie YouTube posiada obecnie ponad 560 tysięcy subskrybentów.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/tvp-mecze-legia-warszawa-liga-europejska-viaplay/

fot. www.twitter.com/K_Stanowski

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Laura 15 września, 2021 w 10:49 am

    W sumie może to być ciekawe. Czasem bardzo nie zgadzam się z panem Stanowskim pod względem poglądów, ale myślę że mogą to być interesujące dyskusje na poziomie, warto będzie zobaczyć nawet jeśli nie do końca będzie to się zgadzało z moim światopoglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *