Media News
tomasz lis

Tomasz Lis z nowym podcastem „Świat_pl”

Tomasz Lis ruszył z nowym podcastem „Świat_pl”. Pierwszy odcinek wystartował 22 stycznia o godzinie 10:30 na Newsweek.pl i na głównej stronie Onetu.

Kolejne odcinki „Świat_pl” będą pojawiały się w każdy piątek dla subskrybentów Newsweek.pl oraz Mediaklub.pl.

Program, który obecnie prowadzi dziennikarz – „Tomasz Lis.” – będzie pojawiać się nieregularnie jako odcinki specjalne.

W nowym podcaście będzie poruszać bieżące tematy z kraju i ze świata. Dziennikarz co tydzień będzie gościć w swoim podcaście osoby z Polski, jak i zagranicy.

Chcę, by moi odbiorcy mogli posłuchać rozmów o tym, co dzieje się na świecie, czasem z odniesieniami do Polski, z ludźmi których w Polsce nie ma albo są bardzo rzadko. Przynajmniej raz na jakiś czas warto wyjść z naszego grajdołka. To będą długie, pogłębione rozmowy z ludźmi polityki, mediów i kultury. Po obu stronach Atlantyku – powiedział Tomasz Lis.

tomasz lis
fot. Google

W pierwszym odcinku nowego programu mówił m.in. o nowym prezydencie Stanów Zjednoczonych – Joe Bidenie. A gościem był Daniel Fried, amerykański dyplomata, ambasador USA w Polsce w latach 1997-2000.

Tomasz Lis to polski dziennikarz i publicysta. Jest redaktorem naczelnym „Newsweek Polska” od 26 marca 2012 roku. Wcześniej pracował również w „Wiadomościach” TVP, „Faktach” TVN i w Polsacie.

Był także redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost”. Jest laureatem wielu nagród, m.in. trzykrotnie wybrany Dziennikarzem Roku. Dziennikarz otrzymał również dziewięć Wiktorów, a także był laureatem Telekamer.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/prasa/szczepan-twardoch-felietonista-duzego-formatu-gazeta-wyborcza/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *