Media News
Michał Żewłakow

Michał Żewłakow zawieszony przez Canal+

Michał Żewłakow został zawieszony przez Canal+. Pełnił tam rolę eksperta. Stacja zawiesiła byłego piłkarza po tym jak spowodował wypadek pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Samochód, który prowadził były piłkarz, uderzył w autobus stojący na światłach. Okazało się, że Żewłakow miał 1,6 promila alkoholu we krwi.

Jak podaje „Super Express”, nikt nie ucierpiał w wypadku. A autobus ma rozbity tył. Musiał wrócić do zajezdni.

Zawiesiłem Michała Żewłakowa w roli eksperta Canal+ Sport do wyjaśnienia sprawy. Nie możemy podjąć żadnych decyzji zanim nie zapoznamy się z wszystkimi szczegółami i nie potwierdzimy ich w oficjalnych źródłach. Wszyscy potrzebujemy teraz czasu – napisał na Twitterze dyrektor Canal+ Sport, Michał Kołodziejczyk.

Michał Żewłakow wydał oświadczenie w sprawie wypadku samochodowego, który spowodował pod wpływem alkoholu. Przeprosił za swoje zachowanie i prosi o wybaczenie.

Michał Żewłakow to były polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Zagrał w ponad 100 meczach w reprezentacji Polski. Karierę zakończył w 2013 roku, zdobywając z Legią Warszawa Mistrzostwo Polski. Ma brata bliźniaka – Marcina Żewłakowa – który także był piłkarzem.

Po zakończeniu kariery w 2013 roku został dyrektorem sportowym w Legii. Pracował na tym stanowisku do 2017 roku. Był także dyrektorem sportowym w Zagłębiu Lubin. Pracował tam od czerwca 2018 do 31 grudnia 2019. W listopadzie 2020 roku został dyrektorem sportowym w Motorze Lublin.

W sierpniu tego roku dołączył do redakcji sportowej Canal+ i pracował tam w roli eksperta.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/google-w-2020-roku-co-wyszukiwali-ludzie/

fot. Google.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *