Media News
anna lewandowska

Anna Lewandowska ambasadorką marki Oral-B

Anna Lewandowska została ambasadorką marki Oral-B. Lewandowska wzięła również udział w polskiej premierze szczoteczki Oral-B iO.

Nagranie na kanale YouTube marki Oral-B Polska będzie można obejrzeć 26 września 2021 roku o godz. 19:30. Premiera nowej szczoteczki odbyła się w Muzeum Cosmos w Warszawie.

Marka przygotowała także niespodziankę. Po emisji wideo nad warszawską Wisłą odbędzie się pokaz dronów.

Jak zapewnia producent, szczoteczka Oral-B iO to nowe doświadczenie w szczotkowaniu zębów i wyjątkowa czystość. Najnowsza szczoteczka Oral-B wykorzystuje technologię magnetyczną i mikrowibracje. Mycie zębów jest wówczas delikatne, skuteczne, a zarazem przyjemne. Oral-B iO to wynik 6 lat badań z udziałem najlepszych specjalistów Oral-B i 250 zgłoszonych patentów.

Przeprowadzone badania kliniczne potwierdziły przewagę technologii magnetycznej iO nad innymi dostępnymi na rynku szczoteczkami do zębów. iO usuwa do 6 razy więcej płytki bakteryjnej wzdłuż linii dziąseł w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Anna Lewandowska będzie obecna w materiałach promocyjnych marki dotyczących nowego produktu.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/zygmunt-chajzer-ambasadorem-neonet/

O autorze

1 Komentarz

  1. Anka 22 września, 2021 w 1:17 pm

    Te szczoteczki to już wyższy poziom zaawansowania, serio. Mega ciekawie to wszystko wygląda wybrali też fajną ambasadorkę. Bardzo lubię Anie i myślę że nie reklamowałaby swoim nazwiskiem byle czego 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *