Media News
newonce.radio

Smokowski, Schwertner i Gargamel poprowadzą audycje w newonce.radio

Newonce.radio startuje z 13 nowymi programami. Audycje poprowadzą m.in. Tomasz Smokowski, Janusz Schwertner, Adam Bodnar i youtuber Gargamel. Radio zapowiada łącznie ponad 60 programów z 70 prowadzącymi.

Nowa ramówka radia newonce.radio na jesień i zimę zapowiada się interesująco. Najnowszą ramówkę promuje hasło „Nie słuchamy się”. Jak twierdzą założyciele radia, hasło odnosi się do aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie. Pracownicy radia nie boją się zajmować stanowiska wobec tego, co dzieje się na świecie.

Smokowski, Schwertner, Gargamel i Bodnar w newonce.radio

Janusz Schwertner wraz z redaktorem naczelnym newonce.net, Lechem Podhaliczem poprowadzi program „Status”. Dziennikarze będą komentować aktualne wydarzenia. Audycji będzie można słuchać od wtorku do czwartku o godzinie 16:00.

Dziennikarz i współtwórca Kanału Sportowego, Tomasz Smokowski wraz z Markiem Fallem poprowadzą program muzyczny „Dragon Fall”. 

Adam Bodnar, były Rzecznik Praw Obywatelskich, poprowadzi program „Prawy Adam”. W audycje będzie poruszać głównie tematy dotyczące obywatelskich postaw i zaangażowaniu w sprawy społeczne. Audycji będzie można posłuchać w każdą środę o 20:00.

Joanna Podgórska poprowadzi audycję „Podgórska Ogólnie”. Zajmie się przede wszystkim kwestiami dotyczącymi ludzkiego organizmu, np. co dzieje się w mózgu podczas słuchania muzyki, jak diagnozować u siebie zaburzenia psychosomatyczne. Programu będzie można posłuchać w co drugi wtorek o godz. 21:00.

Co więcej, youtuber Jakub Chuptyś, znany jako Gargamel został gospodarzem audycji „Ciemnia”. Program będzie emitowany w poniedziałki o godz. 22:00. Influencer będzie rozmawiał z osobami ze środowiska rapowego.

Nowy podcast „Dwie dupy o dupie” poprowadzą pracownice seksualne i aktywistki: Ola Kluczyk i Julia Tramp.

Co więcej, w newonce.radio nie zabraknie znanych i lubianych audycji, m.in. „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski”, „Godzina Czasu”, „Coś Osobliwego” oraz „Tu Czarkowski, Tam Okuniewska”. To wszystko jesienią i zimą w radiu.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/radio/mikolajewska-terlikowski-tejchman-salak-i-balinowski-w-rmf-fm/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *