Media News
zalando maciej musialowski

Maciej Musiałowski w kampanii reklamowej Zalando

Platforma Zalando rozpoczęła pierwszą lokalną kampanię odzieży męskiej w Polsce i Czechach. Kampania ruszyła pod hasłem „Dla Ciebie, dla niego, dla nas”. W reklamie wystąpili m.in. Maciej Musiałowski, Gamou Fall, Leoš Mareš, Jan Cina i David Koller.

Koncepcję kampanii oparto na niedawno przeprowadzonych badaniach. Badania pokazują, że mężczyznom zależy na wyglądzie. Chcieliby jednak, aby zakupy przebiegały w bardziej komfortowy i płynny sposób.

W najnowszej kampanii, bohaterowie pokazują, jakie zalety ma platforma Zalando i w jaki sposób odpowiada na potrzeby współczesnych mężczyzn. Są to:

  • proste wyszukiwanie produktów
  • długi czas zwrotu
  • dostępność lokalnych i globalnych marek w jednym miejscu

W kampanii „Dla Ciebie, dla niego, dla nas” wystąpili influencerzy i celebryci. Polskę reprezentują aktor Maciej Musiałowski i zawodnik MMA Gamou Fall. W spocie reklamowym występują także Czesi: Leoš Mareš, Jan Cina oraz David Koller.

Kampania składa się z głównego 30-sekundowego wideo. Co więcej, powstały także krótsze wersje spotu i zdjęcia z każdym z bohaterów. Spot wyreżyserował Luboš Vacke. Zdjęcia zrobił Pavel Hejný.

Działania rozpoczęły się 19 sierpnia w mediach społecznościowych marki, zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Pojawią się także w telewizji, VOD, kanałach OOH i DOOH. Kampanię przygotowała agencja kreatywna Symbio, a spot reklamowy wyprodukowała Creative Embassy.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/krzysztof-ibisz-nowa-twarza-kampanii-neonet/

O autorze

2 komentarze

  1. Sylwia 28 sierpnia, 2021 w 10:48 am

    Bardzo ładny spot reklamowy, Musiałowski moim zdaniem świetnie do niej pasuje i do tego klimatu całej reklamy. Zalando i tak już jest bardzo znane, ale myślę że może to zachęcić i kolejnych klientów.

  2. Karo 31 sierpnia, 2021 w 9:45 pm

    Jak nazywa się piosenka która leci w tle ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *