Media News
sylwester

Sylwester 2020/2021 – TVN i Polsat odwołują koncerty

Sylwester 2020/2021 w dwóch stacjach telewizyjnych odwołany! Koncerty sylwestrowe nie odbędą się w TVN i Polsacie. Niżej więcej informacji.

Stacja TVN odwołuje Sylwestra w tym roku. Impreza w Warszawie się nie odbędzie. W w tym roku stacja TVN odwołała już kilka imprez w plenerze. Jesienna ramówka również nie odbyła się w normalnej formie.

Sprawdź jesienną ramówkę w TVN: https://medianews.com.pl/telewizja/tvn-z-jesienna-ramowka-nowosci-i-nie-tylko/

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze – powiedziała w rozmowie z PAP rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka.

Sylwester 2020/2021 nie odbędzie się również w Chorzowie. Tam imprezę miał zorganizować Polsat.

W obecnej sytuacji organizowanie jakichkolwiek imprez plenerowych mających odbyć się w najbliższej przyszłości jest po prostu niemożliwe – powiedział Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

sylwester
fot. pixabay

Telewizja Polska (TVP) jeszcze nie poinformowała, czy Sylwester w Zakopanem się odbędzie.

Średnia widownia wszystkich stacji, które transmitowało Sylwestra wynosiła 11,17 mln osób (między godziną 23:55 a 00:05).

Nie wiadomo jeszcze, co pojawi się w telewizji (TVN i Polsat) zamiast koncertów sylwestrowych.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/google-pomoze-w-wyszukaniu-muzyki/ i https://medianews.com.pl/internet/google-przedstawia-nowe-logo-gmaila/

O autorze

Podobne artykuł

2 komentarze

  1. Maria 17 listopada, 2020 w 5:28 pm

    Skoro w pandemii można zrobić koncert w Opolu to czemu nie można zorganizować sylwestra w TVN czy Polsacie? Potencjalnych widzów przed TV będzie prawdopodobnie więcej niż w poprzednich latach.

  2. Samson 30 listopada, 2020 w 12:04 pm

    Kogo interesuje w ogóle sylwester przed telewizorem? Nie ważne czy TVN, Polsat. Przez telewizorem jest totalna kicha. Najlepsze imprezy sylwestrowe są na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *