Media News
facebook dating

Facebook z nową platformą do randkowania

Facebook wprowadził do Europy „Facebook Dating”. Jest to platforma do randkowania, z której będą mogli korzystać użytkownicy aplikacji mobilnej Facebooka.

„Facebook Dating” to osobna zakładka w aplikacji. Wymagane jest założenie osobnego konta. Jak już wiadomo, profil w nowej platformie do randkowania nie będzie widoczny na koncie użytkowników. Ma być osobną funkcją. W związku z tym, wszystkie aktywności z profilu randkowego nie pojawią się w aktualnościach na Facebooku.

Dzisiaj uruchamiamy serwis randkowy na Facebooku w Europie, aby pomóc większej liczbie osób znajdować znaleźć nowe relacje dzięki m.in. wspólnym zainteresowaniom czy grupom. Od czasu uruchomienia „Facebook Dating” utworzono ponad 1,5 miliarda dopasowań w 20 krajach, w których ta funkcja jest już dostępna – wyjaśnia Facebook.

Algorytm na podstawie podanych danych przez użytkownika będzie dopasowywać do niego najlepszych kandydatów. Co więcej, aplikacja „Randki” będzie wybierać osoby za pomocą określonych zainteresowań.

randki facebook
fot. Google

Nowa funkcja ma być dostępna tylko w aplikacji Facebooka. Co więcej, „Randki” będą dostępne tylko dla osób od 18. roku życia.

Zakładka mobilna „Randki” ma być całkowicie darmową aplikacją.

Facebook o platformie randkowej wspominał już w 2018 roku. Jesienią 2019 roku wprowadzono tę platformę w 20 krajach na świecie (głównie w Azji).

facebook
fot. Pixabay

Facebook to serwis społecznościowy. Użytkownicy mogą dodawać swoje zdjęcia, rozmawiać ze znajomymi. Mogą także tworzyć różne sieci i grupy. Serwis posiada także aplikację mobilną o tej samej nazwie. Powstał w 2004 roku, a założycielem jest Mark Zuckerberg. Pierwotnie miał być przeznaczony tylko dla uczniów szkół średnich i studentów szkół wyższych.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/google-pomoze-w-wyszukaniu-muzyki/

źródło: www.socialmediatoday.com

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *