Media News

Darmowy Internet Aero2 z Captcha co godzinę

Korzystanie z darmowego internetu było nowością w naszym kraju od kilku lat. W szybkim czasie po wprowadzeniu takiej oferty kilkaset tysięcy użytkowników urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów, zdecydowała się na posiadanie Aero, a po krótkim czasie Aero2.
Korzystanie z darmowego internetu Aero okazało się przede wszystkim korzystne w mieście, gdzie sieć jest bardzo czysto odbierana, co zapewne nie można powiedzieć o sygnale występującym na terenach oddalonych.
Mimo wszystko od niedawna darmowy dostęp do Internetu, oferowany przez spółkę telekomunikacyjną Aero2 posiada pewne ograniczenia. Z czym są one związane? Od kwietnia 2014 roku użytkownicy darmowego internetu, korzystając z niego, co godzinę będą musieli wpisywać tak zwany kod Captcha.
Tutaj spółka zaznacza, że takie zmiany mają przyczynić się do upowszechnienia BDI, jak i korzystania z internetu zgodnie z postanowieniami głównego prezesa UKE.
Wpisywanie kodu z obrazka nie będzie stanowiło jednak dla użytkowników poważnego problemu. Natomiast możliwe, że nie zawsze będzie on wyświetlał się od razu, a to sprawi, że sesja zostanie wznowiona dopiero po pewnym czasie.
Zapewne użytkownicy darmowego internetu nie będą zadowoleni z takiej opcji, jeśli korzystają regularnie z Aero2, poprzez który ściągają pewne pliki. Dla nich stałe połączenie z siecią ma wtedy duże znaczenie. Dlatego już takie ograniczenie stanowi dla nich spore utrudnienie. Możliwe, że użytkownicy urządzeń mobilnych będą bardziej skłonni do wyboru oferty internetowej z pewnych sieci komórkowych.

Tagi:

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *