Media News
martyna wojciechowska

Martyna Wojciechowska startuje z kanałem na YouTube

Martyna Wojciechowska założyła kanał „Dalej” na platformie Youtube. Wojciechowska będzie prowadzić wywiady z inspirującymi ludźmi. Rozmowy mają ukazywać się również w formie podcastów. Pierwszy odcinek pojawi się w środę 14 kwietnia o godzinie 20:00.

Na jej nowym kanale można już oglądać zwiastun, w którym opowiada o tym, jakie tematy będzie poruszać. Zachęca w nim także do oglądania i subskrybowania.

Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z osobami, które „inspirują, dają energię do działania, chodzą własnymi ścieżkami i szukają odpowiedzi na pytanie, co jest w życiu naprawdę ważne”.

Martyna Wojciechowska Dalej YouTube
fot. screen z kanału YouTube DALEJ Martyna Wojciechowska

Wojciechowska wspomina, że do założenia kanału na popularnej platformie, zachęciła ją córka.

Moja 13-letnia córka powiedziała, że pracowanie w telewizji jest lamerskie i jeśli chcę być naprawdę cool, to muszę mieć kanał na YouTube i nagrywać podcasty – powiedziała Martyna Wojciechowska.

Pierwszy odcinek pojawi się w środę 14 kwietnia o godzinie 20:00. Odcinki będą publikowane także w formie podcastów. Nowe odcinki będą pojawiać się co dwa tygodnie.

Martyna Wojciechowska to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka. W latach 2007-2017 była redaktor naczelną polskiej wersji magazynu „National Geographic”. Znana jest także z programu „Kobieta na krańcu świata”. Napisała również wiele książek.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/marka-cheetos-pomaga-zwierzetom/

fot. www.instagram.com/martyna.world

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *