Media News
maciej dolega

Maciej Dolega poprowadzi poranki w TVP Info

Maciej Dolega zostanie nowym prowadzącym poranki w TVP Info. Poprowadzi poranny program „Wstaje dzień” na zmianę z Anną Popek i Adamem Gizą.

Dziennikarz ma prowadzić poranny program „Wstaje dzień” na zmianę z Anną Popek i Adamem Gizą. Zadebiutuje w poniedziałek 12 kwietnia. Dziennikarz będzie prowadzić również wydania weekendowe.

Dolega był prezenterem pogody w kanałach TVN Grupa Discovery. Z telewizji odszedł pod koniec lutego 2021 roku.

Drodzy, dołączam do ekipy @tvp_info poprowadzę m.in program „Wstaje dzień” TVP to miejsce, w którym zacząłem swoją przygodę z TV. Mam tu wielu przyjaciół i cieszę się, na nowe wyzwanianapisał Maciej Dolega na Twitterze.

Dolega pracę w telewizji zaczynał w TVP Info jako reporter „Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego”. Przez sześć lat był także redaktorem w TVP3.

W 2012 roku przeszedł najpierw do stacji TTV, później do TVN. Przez kilka miesięcy prowadził wieczorny Teleserwis, w którym relacjonował najważniejsze wydarzenia z kraju i świata. W 2012 roku Dolega podjął równocześnie pracę w „Fashion Magazine”. Był również prezenterem pogody w TVN i TVN24, a także prezenterem magazynu „Meteo News” w TVN Meteo. Wcześniej pracował także jako model.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/iga-swiatek-w-kampanii-pzu/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *