Media News
krzysztof gonciarz

Krzysztof Gonciarz przygotuje relacje z Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Krzysztof Gonciarz będzie relacjonował Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Telewizja Eurosport, należąca do TVN Grupa Discovery, już po raz drugi nawiązała współpracę z youtuberem.

YouTuber już po raz drugi będzie współpracował z Eurosportem. W 2018 vlogował podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Relacje na YouTubie oglądało nawet 100 tysięcy osób.

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio miały odbyć się w 2020 roku. Jednak z powodu pandemii koronawirusa zostały przełożone na 2021 rok.

– Igrzyska olimpijskie to wspaniały moment, kiedy świat jednoczy się wokół jednego wydarzenia. Miliony ludzi w Polsce będą z zapartym tchem śledzić występy naszych sportowców, kibicować im i wraz z nimi świętować sukcesy i przeżywać porażki. Zadbamy o to, aby polscy widzowie zobaczyli w Eurosporcie, na naszych platformach i przy wykorzystaniu całego zasięgu TVN Grupa Discovery, każdy moment igrzysk, który ma dla nich znaczenie! Igrzyska w Tokio się zbliżają, a my jesteśmy na nie gotowi! – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, dyrektor Eurosportu w Polsce.

Telewizja Eurosport zapowiada, że widzowie zobaczą każdą sekundę z Igrzysk Olimpijskich. Stacja chce dotrzeć do jak największej liczby osób w całej Europie. Oprócz telewizji, chcą wykorzystać także platformy digitalowe i social media.

Krzysztof Gonciarz to polski twórca internetowy. Działa na platformie YouTube.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/martyna-wojciechowska-startuje-z-kanalem-na-youtube-dalej/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Patrycja 18 czerwca, 2021 w 12:59 pm

    Muszę przyznać że bardzo czekam na tą serię. Wcześniejsza, z zimowych igrzysk olimpijskich w 2018 roku bodajże była świetna, chociaż sama nie interesuje się jakoś mocno sportem, to te materiały oglądałam z dużym zaciekawieniem i sporo się z nich dowiedziałam. Szkoda tylko, że teraz przez pandemię pewnie będą mieli trochę utrudnione kontakty np. z poszczególnymi zawodnikami :/ mam nadzieje że mimo to jakoś to wypali i będzie na podobnym poziomie co wcześniejsze materiały, bo letnia olimpiada to jeszcze więcej ciekawych dyscyplin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *