Media News
piłka antystresowa w reklamie

Gdzie sprawdzą się antystresy z logo jako forma promocji?

Stres to naturalna reakcja naszego organizmu na strach. Towarzyszy on człowiekowi od zawsze, ale w dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na jego skutki o wiele bardziej. Dlatego bardzo ważne jest nauczyć się jak go rozładowywać. Antystresy to różnego rodzaju gadżety, towarzyszące nam na co dzień, pomagające się rozluźnić. Ich popularność można doskonale wykorzystać jako formę promocji swojej firmy.

Jakie zawody są najbardziej narażone na stres?

Każdy z nas odczuwa stres, ale powody są indywidualne. Dla niektórych może on być motywacją do intensywnej pracy czy zmian, a dla innych jest paraliżujący i może mieć bardzo negatywne skutki zdrowotne. Jest wiele sytuacji stresowych w naszym życiu, na przykład ważny egzamin, zbliżający się termin dużego projektu, zawarcie małżeństwa czy przejście na emeryturę.

Miejsca, gdzie najczęściej możemy odczuwać stres to praca i szkoła. Uczniowie doświadczają bardzo dużego obciążenia psychicznego związanego z dojrzewaniem, licznymi egzaminami, wyborem szkoły i drogi kariery.

Zawody uznawane za najbardziej stresujące to między innymi lekarze i pielęgniarki, policjanci i wojskowi, dziennikarze, organizatorzy eventów czy artyści. Oczywiście osoby pracujące w innych zawodach też doświadczają zdenerwowania, w większym bądź mniejszym stopniu. Dlatego, aby zapobiegać negatywnym skutkom wywołanym stresem, trzeba nauczyć się efektywnie go rozładowywać. Antystresy to bardzo popularne gadżety z firmowym logo do zgniatania, pozwalające rozładować napięcie.

Dlaczego gadżety antystresowe z logo to dobre miejsce na reklamę?

Gniotki relaksacyjne stały się bardzo popularne dlatego, że pomagają rozładować stres w chwili, kiedy go doznajemy. Niewielkich rozmiarów gąbkowe gadżety można zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ z łatwością zmieszczą się do kieszeni czy torebki. Dlatego wykorzystanie ich jako formy promocji firmy to świetny pomysł. 

Często towarzyszą nam w domu, przy biurku w pracy, w podróży czy przy występach publicznych. Dzięki swoim różnym kształtom i kolorom bardzo dobrze odbieramy je wizualne, dlatego logo umieszczone na nich też będzie nam się dobrze kojarzyć.  Idealnie sprawdzą się w biurach albo szkołach, ponieważ nie tylko pozwalają rozładować napięcie psychiczne, ale i rozluźnić palce po wielu godzinach pisania.

Doskonale też sprawdzą się w szpitalach dla lekarzy, pielęgniarek, ale i dla starszych pacjentów do treningu rąk. Warto skorzystać z szerokiego asortymentu firmy Studio Siedem, aby wybrać antystresy idealnie pasujące do twojej kampanii reklamowej i odbiorców.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *