Media News
herlitz ekipa friza

Herlitz współpracuje z Ekipą Friza. Będą dostępne zeszyty i teczki

Marka artykułów biurowych, piśmienniczych i szkolnych Herlitz rozpoczęła współpracę z Ekipą Friza. Na rynku pojawią się produkty do szkoły, które nawiązują do youtuberów. Będą dostępne m.in. zeszyty i teczki.

Produkty trafią do sprzedaży w sierpniu i wrześniu tego roku. Liczba produktów szacowana jest na 6–7 mln sztuk. Będą to zeszyty A5 i A4 oraz teczki rysunkowe A4. Produkty zaprojektowane przez znanych twórców internetowych sygnuje Herlitz i Ekipa Friza. Do sklepów trafią artykuły szkolne w dwóch liniach kreatywnych. W każdej z nich powstało po 6 różnych projektów graficznych. Daje to kolekcję 12 różnych okładek.

W marcu Ekipa Friza rozpoczęła współpracę z marką lodów Koral i wypuściła swoje własne lody sorbetowe, które cieszą się ogromną popularnością. Co więcej, firma Koral uruchomiła dodatkowe linie produkcyjne lodów, które mają za zadanie produkować jeden milion lodów dziennie.

Ekipa, nazywana również Ekipą Friza składa się z polskich youtuberów i influencerów. Na giełdzie funkcjonuje jako spółka akcyjna Ekipa Holding. Posiada także swoją markę EkipaToNosi. Ekipę założył Karol „Friz” Wiśniewski. Pierwsze wideo na kanale „EKIPA” na YouTube pojawiło się 31 sierpnia 2018. Zapowiadało ono nowy projekt tworzony przez Karola Wiśniewskiego. Kanał obecnie subskrybuje ponad 1,77 mln osób.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/4f-rusza-z-kampania-na-igrzyska-olimpijskie/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Edyta 22 lipca, 2021 w 9:07 am

    Oj po tym co się działo z lodami, to myślę że to może być bardzo dobry ruch. Zresztą herlitz i tak jest popularną firmą, sama pamiętam że do szkoły często właśnie z tej firmy coś kupowałam, także wróżę im sukces 😉 fajnie że ekipa się tak rozwija 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *