Media News
Igor Sokołowski

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Igor Sokołowski odszedł ze stacji telewizyjnej TVN24. W zeszłą środę po raz ostatni pojawił się na antenie TVN 24.

W czwartek wieczorem Igor Sokołowski wysłał do współpracowników e-mail pożegnalny. Wyjaśnił w nim, dlaczego postanowił odejść z telewizji. Podziękował także swoim współpracownikom za wspólną pracę.

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję – napisał w mailu.

Igor Sokołowski
fot. Google / Igor Sokołowski

Sokołowski pracuje także w spółce PKP Polskie Linie Kolejowe. Zajmuje się bezpieczeństwem ruchu kolejowego.

W TVN24 pracował wcześniej w latach 2011-2015. Prowadził wówczas „Dzień na żywo” i „Wstajesz i wiesz”. Następnie od kwietnia 2015 do marca 2016 roku, prowadził serwisy informacyjne w TVP Info. Później pracował w Telewizji WP, gdzie był gospodarzem programu informacyjnego „#dzieje się”. Odszedł z Telewizji WP w 2017 roku. Do stacji TVN24 ponownie wrócił w 2018 roku. W przeszłości pracował również dla TVN Warszawa i radia Tok FM.

W styczniu z redakcji TVN24 zwolniono kilkanaście osób. Niedawno ze stacji telewizujnej odeszli także Szymon Jadczak i Jacek Pałasiński.

Pod koniec roku stacja zwolniła w swojej centralni i oddziałach regionalnych ok. 30 osób.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/izabella-krzan-w-pytaniu-na-sniadanie/

fot. Google

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *