Media News
Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan

TV Puls pokaże 24. galę Telekamer „Tele tygodnia 2021”

TV Puls pokaże 24. galę wręczenia nagród Telekamery „Tele Tygodnia”. Gala odbędzie się 10 marca o 20:00. W zeszłym roku również telewizja TV Puls transmitowała to wydarzenie.

Galę rozdania Telekamer „Tele Tygodnia” 2021 poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. A relację zza kulis poprowadzi Patryk Janas.

– Cieszymy się, że to właśnie w TV Puls Widzowie ponownie obejrzą relację z gali Telekamer „Tele Tygodnia”. I że to u nas ponownie spotkają się gwiazdy z różnych stacji, aby wspólnie obchodzić to najważniejsze święto telewizji. Mimo niełatwej sytuacji pandemicznej, wraz z wydawnictwem BAUER podjęliśmy się organizacji tego wydarzenia, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego. Uznaliśmy, że podejmiemy to wyzwanie dla Widzów. Aby mogli obejrzeć swoich idoli, dowiedzieć się, kto w tym roku odbierze statuetkę, przeżyć pozytywne emocje i choć na chwilę zapomnieć o trudnej codzienności – powiedział Prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

telekamery tele tydzień Tv Puls gala
fot. Google

– Już po raz drugi Telekamery „Tele Tygodnia” będą gościć na antenie Telewizji Puls. To świetna wiadomość, bo zeszłoroczna gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Widzów i Czytelników. Dlatego właśnie, pomimo pandemii, zdecydowaliśmy się zorganizować ją razem także w tym roku. Bardzo cenimy sobie współpracę z Telewizją Puls i myślę, że ponownie odniesiemy sukces  – dodał Tomasz Namysł, Prezes Wydawnictwa Bauer.

Telewizja Puls była laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” w latach 2013, 2014 i 2015. A także otrzymali nagrodę Złotej Telekamery „Tele Tygodnia” w 2016 roku za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”.

Nagrody zostaną wręczone w 11 kategoriach. Są to następujące kategorie: aktorka, aktor, serial, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, komentator sportowy, juror, program rozrywkowy i serial fabularno-dokumentalny. Pojawi się również kategoria specjalna – nagroda magazynu Netfilm.

Na swojego kandydata można było głosować do 11 lutego 2021 roku, wysyłając SMS lub oddając głos przez stronę internetową www.telekamery.pl.

Członkowie Kapituły Telekamer, w której skład wchodzą laureaci Złotych Telekamer z poprzednich lat, przyznają także wyróżnienia w dwóch kategoriach: Człowiek Roku i Produkcja Roku.

W tym roku, z uwagi na procedury bezpieczeństwa, organizatorzy nie przewidują akredytacji dla mediów i agencji fotograficznych.

O kategoriach i nominacjach pisaliśmy tutaj: https://medianews.com.pl/prasa/tele-tydzien-telekamery-2021-nominacje-gdzie-glosowac/
Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/igor-sokolowski-odchodzi-z-tvn24/

Źródło: www.bauer.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *