Media News
Żelisław Żyżyński

Żelisław Żyżyński odchodzi z Canal+ Sport

Żelisław Żyżyński odchodzi z Canal+ Sport. Żegna się ze stacją telewizyjną po 12 latach.

Dziennikarz przeniesie się z rodziną na Zanzibar. Będzie tam pracował w sieci hoteli PiliPili należącej do Polaka.

Najważniejsi są ludzie. Wojtek mnie przekonał, bym zostawił pracę mojego życia i wyszedł ze strefy komfortu, z morza ruszył na ocean. Dla siebie, dla Rodziny, dla nowych wyzwań. Zerknijcie, gdzie całą czwórką przenosimy się w styczniu. Zapraszam do nas! – napisał Żelisław Żyżyński na swoim koncie na Twitterze. – Dziękuję @CANALPLUS_SPORT za każdy dzień z tych wspaniałych 12 lat, będzie jeszcze czas o tym pogadać. Serce ściska, za dobre słowa też dziękuję. To zaszczyt pracować z takimi ludźmi i dla takich ludzi, jak nasi fani. Ta praca była marzeniem – dodał dziennikarz.

Staje przed nowym życiowym wyzwaniem. Żelek to dla nas instytucja, będziemy tęsknić, ale skoro zapowiada, że to wyzwanie na dwa lata, to od nas przekaz – drzwi dla Ciebie są zawsze otwarte, bo to jest Twój dom – napisał na Twitterze dyrektor redakcji sportowej Canal+ Michał Kołodziejczyk.

Jak się okazuje, propozycję pracy jako szefowa marketingu PiliPili otrzymała żona Żyżyńskiego. Oboje po wizycie na wyspie Zanzibar zdecydowali, że przeniosą się tam całą rodziną.

Żelisław Żyżyński w Canal + Sport pracuje od 2008 roku. Prowadzi studia przy transmisjach ze spotkań piłkarskich, a także siatkarskich. Skomentował też wiele meczów.

Pracował również w „Przeglądzie Sportowym” czy „Tempie”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/tomasz-smokowski-komentatorem-w-canal/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *