Media News
Anita Werner

Anita Werner w nowym programie „Tokio. Cena sukcesu”

Anita Werner wystartowała z nowym programem „Tokio. Cena sukcesu”. Audycja zadebiutowała w poniedziałek 26 kwietnia. Nowe odcinki można oglądać w TVN24 GO. Widzowie w każdym odcinku zobaczą rozmowę dziennikarki ze znanym sportowcem przygotowującym się do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Dziennikarka porozmawia z polskimi olimpijczykami, m.in. Magdaleną Piekarską-Twardochel, Adamem Kszczotem czy Fabianem Drzyzgą. W każdy poniedziałek widzowie będą mogli oglądać nowy odcinek programu. Odcinki będą dostępne w TVN24 GO. Audycja ma być w przyszłości emitowana również na antenie TVN24 i w Eurosporcie.

Dziennikarka zapowiedziała, że „Tokio. Cena sukcesu” to nie tylko program o sporcie, ale przede wszystkim o ludziach.

Nowy tydzień, nowy program! A w nim mistrzynie, mistrzowie i ludzka strona ich medali – ból, zmęczenie i łzy. Jestem bardzo szczęśliwa,  że mogę Wam pokazać, nad czym pracowałam – napisała Anita Werner na Instagramie.

To ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć – dodała dziennikarka.

W każdym odcinku „Tokio. Cena sukcesu” widzowie zobaczą nie tylko szczerą rozmowę Anity Werner z gościem, ale i ich wspólny trening.

Rozmawiam w nim z polskimi olimpijczykami, utytułowanymi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają, jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile kosztuje. Jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć. Kiedy mistrzowie zdobywają medale, wydaje nam się, że są z innej planety, ale przecież to ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć – zapowiedziała Anita Werner.

Igrzyska Olimpijskie miały odbyć się w 2020 roku. Jednak z powodu pandemii koronawirusa zostały przeniesione na 2021 roku. Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się za ok. 3 miesiące.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/martyna-wojciechowska-startuje-z-kanalem-na-youtube-dalej/

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *