Media News
agnieszka siuzdak

Agnieszka Siuzdak członkiem zarządu Agory

Agnieszka Siuzdak została członkiem zarządu Agory. Będzie nadzorować pion Gazeta.pl w Agorze. Siuzdak ma wzmocnić przede wszystkim cyfrowe kompetencje zarządu. W zeszłym tygodniu swoje odejście z zarządu Agory zapowiedziała Agnieszka Sadowska.

Siuzdak jest związana z mediami cyfrowymi od początku swojej kariery zawodowej. Pracę w Agorze rozpoczęła w „Gazecie Wyborczej” w 2006 roku. Następnie zaczęła pracę w portalu Gazeta.pl. Pracowała jako dyrektor ds. wzrostu biznesu contentowego i współtworzyła kierunki rozwojowe Gazeta.pl. Testowała nowe możliwości biznesowe oraz odpowiadała za marketing, SEO i analizy biznesowe. W październiku 2018 roku została dyrektorem pionu Gazeta.pl. Odpowiadała za zarządzanie tym obszarem, wynik finansowy oraz biznesowy rozwój portalu.

Agnieszka Siuzdak zasiądzie w zarządzie Agory obok Bartosza Hojki, prezesa spółki oraz członków zarządu Anny Kryńskiej-Godlewskiej, Tomasza Grabowskiego, Tomasza Jagiełły i Agnieszki Sadowskiej. Agnieszka Sadowska w zeszłym tygodniu zapowiedziała odejście z zarządu Agory. Jest związana z firmą od 22 lat.

Agora to polska, publiczna spółka prawa handlowego. Prowadzi działalność mediową. Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios i spółki Next Film. Jest również wydawcą „Gazety Wyborczej” i czasopism oraz portali i serwisów internetowych. Grupa jest także właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego radia Tok FM.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/prasa/joanna-lorynowicz-nowa-redaktor-naczelna-elle/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *