Media News
agnieszka radwańska

Agnieszka Radwańska w nowej reklamie marki Wasa

Agnieszka Radwańska wystąpiła w nowej reklamie marki Wasa, specjalizującej się w chrupkim pieczywie. Hasłem przewodnim nowej kampanii jest „Wypełnij dzień smakiem”.

Działania marketingowe firmy Wasa będą realizowane w kanałach digital, jak i w sklepach. Kampania reklamowa rozpoczęła się 1 lutego 2021 roku.

Nasza dotychczasowa współpraca z Agnieszką Radwańską jako ambasadorką marki Wasa przynosi znakomite efekty. W 2020 r. zanotowaliśmy doskonałe wyniki sprzedażowe, odświeżyliśmy też wizerunek marki – powiedział Damian Podawca, marketing manager w firmie Barilla, do której należy Wasa.

Kampania prowadzona jest w mediach społecznościowych (Instagram i Facebook) oraz na YouTubie.

Za kampanię reklamową odpowiada agencja Publicis Lion, za działania w mediach społecznościowych – agencja F1. Materiały in-store przygotowuje agencja Fortis. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Direction OMD.

– Jako były sportowiec doskonale wiem, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest zdrowe, regularne odżywianie. Zwracam uwagę na jakość i skład produktów, dlatego wybieram markę Wasa – powiedziała Agnieszka Radwańska.

Na co dzień często mamy mało czasu na przygotowanie posiłków dla siebie i rodziny. Jestem osobą aktywną, do tego mamą, potrzebuję więc produktów, które pozwolą mi szybko zrobić smaczne śniadanie lub przekąskę. Produkty marki Wasa z ulubionymi dodatkami są więc dla mnie idealnym rozwiązaniem – dodała była tenisistka.

W Polsce dostępne są produkty marki Wasa w formie klasycznego pieczywa chrupkiego, pieczywa lekkiego, a także przekąsek z linii Delicate i kanapek.

Agnieszka Radwańska to polska tenisistka, finalistka Wimbledonu 2012, wiceliderka rankingu WTA. A także zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku i ambasador dobrej woli UNICEF.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/iga-swiatek-bedzie-reklamowac-pzu/

fot. Google

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *