Media News
borys szyc alpro

Borys Szyc i Daria Ładocha w reklamie Alpro

Borys Szyc został został ambasadorem marki Alpro pod hasłem „Dla Ciebie pyszne, dla planety dobre”. W reklamie występuje także ambasadorka marki Daria Ładocha.

Marka Alpro w swojej najnowszej kampanii reklamowej kieruje swój przekaz przede wszystkim do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w przejściu na roślinną dietę. Daria Ładocha już od dawna jest ambasadorką marki. Dlatego właśnie pod jej okiem Borys Szyc próbuje roślinnych produktów. Można zobaczyć jak aktor próbuje zrobić roślinne smoothie czy dolać mleko owsiane Alpro do kawy. Daria Ładocha jako specjalistka od roślinnej diety pomaga Borysowi Szycowi w urozmaicaniu swojej diety.

Kampania skupia się na pokazaniu różnorodności smaków Alpro, wpływu roślinnej diety na ludzkie zdrowie, a także na świat. Dodatkowo bohaterowie kampanii pokazują jak łatwo można dodać więcej roślin do codziennej diety.

Kampania marki Alpro obejmuje internetowe wideo, kreacje outdoorowe (citylight oraz wielki format), a także display i social media. Jednym z haseł, które występuje na kreacjach z Borysem Szycem, jest: „Roślinna dieta to najlepszy scenariusz dla naszej planety”.

Akcję przygotowały agencja Feeders Agency, która obsługuje markę w pełnym zakresie. Mediami zajmuje się Mediacom, a agencja Papaya Films zajmuje się produkcją treścią. Spoty reklamowe wyreżyserował Daniel Jaroszek. Reklamę można zobaczyć m.in. na YouTubie.

alpro szyc
fot. www.facebook.com/alpropl

Marka Alpro słynie z produktów w 100% pochodzenia roślinnego. W swojej ofercie ma m.in. napoje, desery, a także jogurty roślinne.

Borys Szyc to polski aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, a także lektor. Popularność zdobył rolami aresztanta Alberta w filmie „Symetria” i antyterrorysty-złodzieja Juliana w „Vinci”, a także szefa kuchni Jerzego Knappe w serialu „Przepis na życie”. Od 2001 roku jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego.

Daria Ładocha jest trenerką kulinarną w Instytucie Sztuki Kulinarnej w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim zdrowiem i kreatywnym żywieniem dzieci, i dorosłych. Prowadzi warsztaty z zakresu kuchni tajskiej. W każdy czwartek w programie „Dzień Dobry TVN” Daria prowadzi swój kącik ze zdrową kuchnią.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/4f-pierwsza-kolekcja-z-robertem-lewandowskim/

O autorze

1 Komentarz

  1. Alicja 4 lipca, 2021 w 11:43 am

    Produkty Alpro kupuje już dość długo, to chyba była jedna z pierwszych marek dostępnych w Polsce, jeśli chodzi o mleka roślinne. Super, że mają teraz taką przyjemną dla oka i po prostu fajną reklamę. A Darię Ładochę bardzo lubie, szkoda że jest jej stosunkowo mało w mediach – lubię jak gotuje, głównie przez to że tak jak ja, kocha azjatycką kuchnie. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *