Media News
SZKOŁA TVN

„Szkoła” – koniec serialu. Kiedy ostatni odcinek?

TVN ogłosiło, że kończy emisję serialu „Szkoła”. Finałowy odcinek 13. sezonu stacja TVN 7 pokaże w piątek, 27 listopada, o godzinie 16:15.

Stacja TVN serial paradokumentalny „Szkoła” emituje od 2014 roku. Serial na początku pokazywano na TVN, a później na TVN 7. 13. sezon będzie ostatnim. W TVN pokazano 11 sezonów (od 1 września 2014 roku do 29 listopada 2019 roku). A 2 kolejne można było oglądać na TVN7 (od 24 lutego 2020 roku).

Serial jest od sześciu lat na antenie, dużo dobrego zrobił najpierw w głównym kanale TVN, potem w TVN Siedem, ale ostatnio nie miał już takich wyników, które uzasadniałyby jego kontynuację – powiedział Bogdan Czaja w rozmowie z serwisem Press.pl.

Akcja serialu toczy się głównie w fikcyjnym zespole szkół (Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza) w Krakowie. Opowiada on o problemach młodzieży w tytułowej szkole. W każdym odcinku można było zobaczyć historię ucznia ze szkoły podstawowej/gimnazjum lub liceum. Czasami pokazywano również historie z życia nauczycieli. W 9. sezonie serialu pojawiły się także klasy 7 i 8 szkoły podstawowej (od września 2018 roku). Od 11. sezonu (rozpoczętego 2 września 2019 roku) nie pojawiali się już uczniowie gimnazjum (reforma oświaty z 2017 roku).

Serial „Szkoła” tworzono przez krakowski oddział TVN.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/twoja-twarz-brzmi-znajomo-wiosna-2021-polsat/ https://medianews.com.pl/internet/facebook-wprowadza-tryb-znikajacych-wiadomosci-messenger-instagram/
Tagi:

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *