Media News
xiaomi iga swiatek

Iga Świątek w kampanii Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Iga Świątek, ambasadorka marki Xiaomi w Polsce, wystąpiła w najnowszej kampanii tej firmy. Polska tenisistka reklamuje smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G.

1 lipca ruszyła emisja promocyjnego wideo Mi 11 Lite 5G. Kampania potrwa do końca tego miesiąca. Główną ideą kampanii „W Twoim Stylu” jest to, że własny styl życia jest najważniejszy. Technologia daje użytkownikom wolność. W spotach reklamowych pojawiają się osoby z różnymi pasjami, w tym Iga Świątek. Pięć krótkich opowieści ma łączyć się w mocny przekaz.

Spot z Igą Świątek będzie emitowany w telewizji, Internecie, a także wspierany w mediach społecznościowych. Za kampanię reklamową marki Xiaomi odpowiedzialna jest agencja Open Gate. Spot wyprodukował dom produkcyjny Bomaye, a wyreżyserował go Tadeusz Śliwa. Firma Mediacom odpowiedzialna jest za zakup mediów. Za Public Relations zaś odpowiada agencja OneMulti.

Iga Świątek została ambasadorką marki Xiaomi w Polsce w lutym tego roku.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/karol-paciorek-i-red-lipstick-monster-w-kampanii-ing/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Sylwia 19 lipca, 2021 w 8:16 am

    Bez dwóch zdań teraz jest czas Igi Świątek, serio. Mam nadzieje że nie zmarnuje teraz swojej szansy i będzie naprawdę dobrze prowadzić swoją karierę. Sprawia wrażenie skromnej i sympatycznej a sukcesów na swoim koncie ma już tyle, że mogłoby jej trochę 'odbić’ już teraz, więc chyba nie ma się o co martwić. A sama kampania – SUPER 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *