Media News

Przychodzą na świat nowe wersje Android 4.4

Na rynku urządzeń mobilnych od niedawna pojawia się nowe wersja Androida 4.4. Natomiast jak na razie mała ilość użytkowników tabletów czy smartfonów decyduje się na wypróbowanie tej wersji Androida. W tym celu Google decyduje się na wprowadzenie nowej odsłony, pod numerem 4.4.3. Pojawiły się pogłoski, że ta wersja miała być pozbawiona błędów, które zostały znalezione we wcześniejszych wersjach oprogramowania. Natomiast przyglądając się dokładnie tym modyfikacjom można zauważyć, że dotyczyły jedynie zmianie aplikacji kamery.
W nowej odsłonie Androida pojawi się wiele nowości, z których nowy użytkownicy będą bardzo zadowoleni. Już przy pierwszym kontaktu z tym systemem mogą zauważyć odświeżony interfejs. Jest to jednak początkowa i minimalna zmiana, im bardziej będziemy zagłębiać się wewnątrz tego urządzenia, tym zauważymy większe modyfikacje. Godna zauważenia jest poprawa wyglądu poprzez usunięcie problemu związanego z przekłamaniami. Użytkowników zadowoli efekt rozmywania tła w momencie tworzenia zdjęć portretowych, jak i poprawienie jakości zdjęć.
Najważniejsze zmiany, na jakie zdecydowała się Android w nowej odsłonie, to otworzenie aplikacji kamery na zewnętrzne dodatki. W tym wypadku Google zdecyduje się także na zaproponowanie takiej aplikacji kamery dla użytkowników sklepu Google Play. Tak więc nie tylko posiadacze urządzeń mobilnych z najnowszym systemem będą mogli z niej skorzystać.
Wszelkie zmiany w systemie, przeprowadzone przez Mountain View, idą w najlepszym kierunku i można już niedługo liczyć na jeszcze lepsze dopracowanie wielu aplikacji. Pewne z nich zapewnią nam dodatkowe opcje fotograficzne, które są przygotowywane dla bardzo wymagających użytkowników.

Tagi:

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *