Media News

Zostały ujawnione Ceny Samsunga Galaxy Tab 4

Koncern Samsung po raz kolejny zaskoczył nas swoją ofertą, tym razem w prima aprilisowy wtorek. Zapowiedział pojawienie się najnowszej rodziny Tabletów Samsung Galaxy Tab 4. Wszystkie propozycje cechuje przede wszystkim szybka transmisja danych w standardzie LTE, 4 rdzeniowa jednostka centralna. W holenderskim sklepie internetowym doszło do zaprezentowania oferty przed sprzedażowej, która pozwala nam minimalnie wniknąć w tajniki nowych Tabletów Samsunga. Przyjrzyjmy się pokrótce tym trzem propozycjom.
Pierwszy z nich to Samsung Galaxy Tab4 10.1
Cechuje się przede wszystkim 10.1 calowym wyświetlaczem, natomiast oferuje komunikację bezprzewodową jedynie poprzez WIFI. Aktualny koszt zamówienia go wynosi blisko 350 euro.
Wybierając jednak ten model z modułem LTE, musimy ponieść dodatkowy koszt 100 euro, czyli razem 450 euro.

Drugą propozycją jest Samsung Galaxy Tab4 7.0
Sklep internetowy TabletCenter zaprezentował go w wersji z WIFI, w cenie blisko 200 euro. Oczywiście posiada mniejszy, ponieważ 7 calowy wyświetlacz. Jak na razie nie pojawiła się oferta z modemem 3G czy transmisją danych LTE.

Trzecim z nich jest Samsung Galaxy Tab4 8.0
Ten nowy tablet pojawi się na samym końcu w sprzedaży, którego przekątna wyświetlacza wyniesie 8 cali, a koszt wyniesie blisko 270 euro. W tej podstawowej wersji tabletu pojawi się sieć bezprzewodowa WIFI, natomiast w sprzedaży zawita także wersja z LTE .Wtedy koszt tabletu wyniesie blisko 400 euro.
W naszym kraju na tą rodzinę Samsung Galaxy Tab4 można liczyć już w kwietniu 2014 roku.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *