Media News
facebook

Jak Facebook zaczyna ciąć zasięg sieci?

Już uznaliśmy za normalny fakt, że zwiększenie popularności serwisu Facebook opiera się szczególnie na budowaniu odpowiedniego porozumienia z fanami danej marki. Dzięki niej doszło do zwiększenia świadomości marki, jak i przekonania, że można ją budować poprzez społeczność.
Aktualnie pojawia się na rynku internetowym spora grupa firm i agencji, które odpowiadają za media społecznościowe. Także swoje zainteresowanie skupili dookoła Facebooka, którego popularność nadal rośnie. Inne serwisy społecznościowe przechodzą już w niepamięć, więc nie mają one już możliwości konkurowania. Facebook posiada o wiele większy zasięg działania, a zarazem ma zapewnioną wysoką popularność pośród internautów. Z serwisu tego korzystają zarówno na komputerach stacjonarnych, ale coraz częściej także na tabletach i innych urządzeniach mobilnych.
Jednak prawdziwy okres mediów społecznościowych już maleje na Facebooku, a wynika to poprzez fakt, że tnie on zasięgi ograniczenia postów. Tak więc posty umieszczane na stronach marek posiadają mniejsze możliwości działania. Tutaj jesteśmy zmuszeni do wyboru odpowiednich promocji postów, stron, jak i budowania płatnych kampanii reklamowych. Jedynie dzięki temu docieramy z naszą reklamą bądź usługą do sporej ilości potencjalnych klientów.

Tagi:

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *