Media News
biedronka

Biedronka oferuje vouchery posiadaczom karty Moja Biedronka

Biedronka na początku lutego rozpoczęła nową promocje. Posiadacze kart Moja Biedronka będą dostaną vouchery.

Robiąc zakupy z kartą za minimum 99 zł, klienci odbiorą voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Klienci, wydając co najmniej 69 zł, otrzymają voucher na 5 zł. Vouchery będzie można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych od ich otrzymania. Promocja obowiązuje od 1 do 28 lutego.

Należy pamiętać, że vouchery zostaną aktywowane przy kasie za pośrednictwem karty Moja Biedronka. Jeśli klient nie użyje karty, to trzeba będzie zapłacić cenę regularną za wybrane produkty.

moja biedronka
fot. Google

Z karty Moja Biedronka korzysta już prawie 10 mln klientów. Pokazuje to, że kupujący wysoko cenią możliwość oszczędności z kartą. My zaś doceniamy ich lojalność, oferując w tym miesiącu promocje jakiej jeszcze w naszej sieci nie było. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej osób zechce dołączyć do grona użytkowników karty – zakomunikował Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu w sieci Biedronka.

Za środki z vouchera nie będzie można kupować alkoholu, wyrobów tytoniowych ani preparatów do początkowego żywienia niemowląt.

biedronka
fot. Google

Użytkowników karty Moja Biedronka jest prawie 10 milionów. 

Od 2017 roku do grudnia 2020 roku dzięki akcjom promocyjnym Biedronki polskie rodziny zaoszczędziły ponad 21 mld złotych. A w okresie pandemii, od marca do lipca 2020 roku, oszczędności wyniosły 2,4 mld złotych. W całym 2020 roku liczba ta wyniosła aż 7,2 mld.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/agnieszka-radwanska-w-nowej-reklamie-marki-wasa/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *