Media News
wisla krakow ORLEN OIL

Orlen Oil sponsorem Wisły Kraków

Spółka ORLEN OIL od sezonu 2021/2022 będzie Sponsorem Strategicznym Wisły Kraków. Logotyp ORLEN OIL wraz z marką olejów motoryzacyjnych PLATINUM zostanie wyeksponowany w centralnej części trykotów meczowych. Logo pojawi się również na bandach reklamowych Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie oraz na materiałach marketingowych klubu.

Wisła Kraków do tej pory wywalczyła 13 tytułów mistrza Polski, 13 tytułów wicemistrza Polski, 4 Puchary Polski, 1 Puchar Ligi Polskiej oraz 1 Superpuchar Polski.

Zawarta umowa – oprócz standardowych elementów widocznych także przy okazji współpracy z innymi podmiotami, jak ekspozycja logo na frontach trykotów meczowych zawodników Białej Gwiazdy czy materiałach marketingowych – niesie ze sobą misję. Nie bez powodu użyłem słowa misja, gdyż misją zarówno Wisły, jak i PKN ORLEN jest wyniesienie rodzimego futbolu na wyższy poziom i ponowne zaistnienie 13-krotnego mistrza Polski na najwyższym szczeblu Ekstraklasy oraz na arenie międzynarodowej – powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków.  

ORLEN OIL to spółka zakorzeniona w Krakowie i wsparcie klubu piłkarskiego w tym mieście uzupełnia prowadzone działania sponsoringowe. W ramach współpracy mocny akcent położono też na rozwój procesu szkoleniowego uzdolnionej młodzieży i zaplecza treningowego. W ten sposób umożliwimy najmłodszym zawodnikom dalszy rozwój pod kątem ewentualnego wejścia do profesjonalnego sportu, a może nawet reprezentacji narodowej – stwierdził Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.    

Orlen Oil sponsorem Wisły Kraków

Logotypy i znaki towarowe marki olejowej pojawią się w centralnych miejscach koszulek meczowych pierwszej drużyny. Znaki Sponsora pojawią się także na pozostałych ubiorach sztabu szkoleniowego oraz młodszych drużyn wchodzących w skład Akademii Piłkarskiej. Oznaczenie sponsora pojawi się także na bandach statycznych ustawionych wokół murawy boiska, w przestrzeniach między trybunami i na ławkach rezerwowych. Co więcej, dodatkowe logotypy pojawią się również na autokarze klubowym oraz we wszelkich oficjalnych materiałach marketingowych klubu. W ramach podpisanej umowy do Rady Nadzorczej klubu zostanie powołany nowy członek wskazany przez ORLEN OIL.

Spółka ORLEN OIL to czołowy producent i dystrybutor środków smarnych dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu. Zajmuje się również produkcją płynów eksploatacyjnych oraz płynów do dezynfekcji. Nowy sponsor pomoże także w rozwoju młodych talentów Wisły Kraków poprzez sponsoring drużyn młodzieżowych funkcjonujących w ramach Akademii Piłkarskiej Wisły. Oznacza to wsparcie dla około 250 zawodniczek i zawodników trenujących 11 drużynach w kategoriach wiekowych od U-7 do U-18. Głównym założeniem Akademii jest usystematyzowanie treningu piłkarskiego oraz zapewnienie jakościowego szkolenia na każdym szczeblu.     

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/rusza-euro-2020-mecze-w-telewizji-polskiej/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *