Media News
Polsat ramówka na jesień

Polsat przedstawia jesienną ramówkę

Polsat przedstawił jesienną ramówkę. Widzowie będą mogli obejrzeć znane i lubiane programy oraz seriale. A co nowego czeka ich jesienią w Polsacie? Sprawdź niżej!

Co widzowie zobaczą jesienią?

Polsat na jesień przygotował kolejny sezon reality show „Love Island. Wyspa miłości” z Karoliną Gilon jako prowadzącą. Drugi sezon będzie można oglądać już od 31 sierpnia! Nie zabraknie również „Ninja Warrior Polska”. Tam również jedną z prowadzących będzie Karolina Gilon. Potowarzyszą jej Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski. Śmiałkowie muszą pokonać trudny tor – 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Polsat zaprasza przed ekrany od 1 września o godz. 20:05.

Widzowie będą mogli obejrzeć również program „Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor jako prowadzącą. To już 15. Sezon programu. Polsat zaprasza w środy i czwartki od godz. 20:00. Co więcej, nie zabraknie również żartów. „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” będzie można oglądać od września w każdą środę.

Dancing with the stars
Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Od września na antenę Polsatu powróci taneczny program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Będzie można go oglądać od 4 września o 20:05. Niestety pandemia koronawirusa przerwała taneczne potyczki i zmusiła do przerwana programu. W jury zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski! Program poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Do jesiennej ramówki powraca także „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Publiczność zredukowano do ¼ pierwotnej liczby. Wszyscy zobowiązani są do zachowywania odpowiednich odległości, dezynfekcji oraz mierzenia temperatury. Program będzie można oglądać od 5 września o godz. 22:05.

Przez pandemię koronawirusa wstrzymano również prace na planach seriali. W kwietniu 2020 roku wyemitowano ostatni odcinek serialu „Pierwsza Miłość”. Aktorzy nie mogli kręcić kolejnych odcinków. Na szczęście jesienią pojawią się całkiem nowe i z pewnością mocno wyczekiwane odcinki. Fani zapewne z niecierpliwością czekają na dalsze perypetie swoich ulubionych bohaterów. Nie zabraknie także „Gliniarzy”. Zadebiutuje w nim Monika Miller, wnuczka Leszka Millera.

Powróci również ulubiony serial „Przyjaciółki”. Stacja Polsat zmieniła ich transmisję z 21:10 na 21:05. Nowe odcinki od 3 września.

Polsat: co nowego jesienią?

Co więcej, pojawi się również nowy serial z Danutą Stenką – „Bez skrupułów”. Piotra Adamczyka natomiast widzowie będą mogli oglądać w nowym serialu”Mayday”.

Danuta Stenka
Danuta Stenka

Standardowo będzie emitowany program informacyjny „Wydarzenia”, które przedstawiać będzie Dorota Gawryluk. Natomiast na sportowe emocje zaprasza Karolina Szostak z Polsat Sport.

Zobacz spot wizerunkowy Polsatu – jesień 2020: https://www.youtube.com/watch?v=ZlDYZKR-2rY

Na co czekacie najbardziej?

fot. www.google.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *