Media News
Marzena Suchan Marzena Suchan

Marzena Suchan przechodzi do Wirtualnej Polski

Marzena Suchan przechodzi z Interii do Wirtualnej Polski. Od 3 sierpnia będzie szefową strony głównej WP. Będzie zajmować się strategią rozwoju oraz doradzać zespołowi Strony Głównej WP.

Głównymi obowiązkami Marzeny Suchan w WP będą m.in.: współpraca z redakcjami Wirtualnej Polski w zakresie publikacji materiałów, kontrolowanie planowania treści i statystyk, dystrybucja ruchu. Co więcej, dziennikarka będzie odpowiadać także za doradztwo w zakresie planowania prac zespołu Strony Głównej Wirtualnej Polski. Suchan będzie również współodpowiedzialna za prace nad kierunkami rozwoju portalu oraz konsultacje w zakresie produkcji kontentu.

Wirtualna Polska i ja po prostu do siebie pasujemy. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziennikarstwie online, a pomysłów, zapału i apetytu na sukces nam nie brakuje. Jestem pewna, że wraz ze świetnym zespołem, do którego dołączam, każdego dnia będziemy tworzyć stronę jeszcze bliższą milionom internautów – powiedziała dziennikarka.

Marzena Suchan
Marzena Suchan

Marzena Suchan zmienia Interię na WP

Suchan do Wirtualnej Polski przechodzi z Grupy Interia. Była tam dyrektorem serwisów informacyjnych przez ponad rok. Odpowiadała za takie witryny jak: Fakty, Biznes, Sport, Pogoda oraz Interia.tv. Wcześniej przez 18 lat pracowała w Grupie Onet. Pełniła tam funkcję wydawcy serwisów regionalnych portalu, redaktor prowadzającej Wiadomości. Od 2013 roku była szefową serwisów informacyjnych Onetu.

Nawiązując do danych Gemius/PBI, w czerwcu stronę główną Wirtualnej Polski odwiedziło 13,53 mln użytkowników. Stronę główną Interia.pl odwiedziło natomiast 5,8 mln użytkowników.

Do tej pory szefem strony głównej WP.pl był Krzysztof Majak. W kwietniu tego roku przeszedł na takie samo stanowisko do Onetu.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *