Media News
tok fm

TOK FM z nowym podcastem

Od października radio TOK FM wystartowało z nowym podcastem „Wielka chmura zmian”. Audycja poświęcona jest zmianom w cyfrowym świecie. Gospodarzami są Karol Jurga i Karolina Wasielewska. Audycji można słuchać w każdy czwartek na stronie Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

Gospodarze podcastu rozmawiają z ekspertami, którzy zajmują się technologiami i ich wpływem na naszą rzeczywistość. Partnerem pierwszego sezonu podcastu jest T-Mobile.

Gośćmi pierwszego odcinka – „Przyszłość jest w chmurze. Co trzeba i warto wiedzieć” – byli Ewa Maciaś i Mariusz Chudy. Maciaś przez wiele lat zajmowała się chmurowymi rozwiązaniami Google w Polsce. Mariusz Chudy zaś jest odpowiedzialny za rozwiązania chmurowe PwC na Europę Środkową i Wschodnią.

Drugi odcinek wyemitowano 21 października. Gośćmi tego odcinka byli Witold Walczak, który odpowiada za dział tworzący oprogramowanie dla partnerów Huawei oraz Jakub Tomiczek z firmy ConnectPoint, która specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych dla przemysłu i energetyki.

Karolina Wasielewska jest dziennikarką „Krytyki Politycznej”, wydawcą i lektorem serwisów w Grupie Radiowej Agory, a także autorką reportażu o kobietach w informatyce PRL „Cyfrodziewczyny. Pionierki polskiej informatyki”. Zajmowałą się także tworzeniem bloga o kobietach w świecie nowych technologii GirlsGoneTech.pl.

Karol Jurga to inżynier oprogramowania oraz wykładowca akademicki. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z social mediami, reklamą programmatic oraz rynkiem reklamy internetowej w Polsce i na świecie. Pracuje także w spółce Yieldbird jako head of business. Wcześniej związany był z firmą Agora, gdzie zajmował m.in. stanowisko szefa social mediów. W TOK FM prowadzi inny podcast „Szeruj to”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/radio/smokowski-schwertner-gargamel-poprowadza-audycje-w-newonce-radio/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *