Media News
tvp

TVP z jesienną ramówką. Co czeka widzów?

Telewizja Polska przedstawiła swoją jesienną ramówkę! W czwartek 27 sierpnia odbyła się impreza, na której TVP zaprezentowało ramówkę na jesień.

Na imprezie pojawiło się mnóstwo znanych osób, m.in. Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Karolina Pajączkowska, Izabella Krzan, Edyta Górniak czy Michał Szpak.

Fanów TVP czeka sporo nowości, ale również znanych i lubianych przez nich programów, filmów i seriali. Sprawdź, co cię czeka!

TVP z jesienną ramówką. Co czeka widzów?

Jesienią w TVP1 widzowie będą mogli obejrzeć nowe odcinki „Korony Królów”, „Klanu”, „Leśniczówki” czy „Ojca Mateusza”. Na TVP2 będzie można obejrzeć kolejne odcinki serialu „M jak miłość”. Nie zabraknie dalszych kryminalnych zagadek w „Komisarzu Alexie”, przygód bohaterów z „Barw szczęścia” i „Na dobre i na złe”. W TVP2 również widzowie będą mogli obejrzeć nowe odcinki serialu „Na sygnale” czy „O mnie się nie martw”.

Nie zabraknie takich programów jak: „Familiada”, „Koło fortuny” czy „Szansa na sukces” oraz kolejnego sezonu programu muzycznego „Voice of Poland”. Pojawi się także „Sanatorium miłości”.

tvp2
M jak miłość

Widzowie Jedynki jesienią zobaczą również nowe odcinki znanych projektów jak „Rolnik szuka żony”, „Jaka to melodia?”, czy „Magazyn śledczy Anity Gargas”. Natomiast widzowie Dwójki zobaczą takie pozycje jak: „Szansa na sukces. Eurowizja Junior” czy „Szansa na sukces”. Opole 2021″. Co więcej, standardowo pojawi się program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” i „Lajk”.

Zobaczyli państwo potęgę oferty jesiennej Telewizji Polskiej. Często nie zawsze doceniamy, czym telewizja naprawdę jest, koncentrujemy się na nowościach, a telewizja stoi sprawdzonymi formatami. Oprócz wspaniałych nowości, utrzymujemy wszystkie dotychczasowe formaty. Seriale: „Klan, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Korona królów – dokończenie sezonu we wrześniu, a później lifting i nowe otwarcie od stycznia. Idzie też nowość – fantastyczny serial historyczny: „Ludzie i bogowie” – czegoś takiego jeszcze w polskim kinie nie było. Nie tylko od strony dylematów moralnych, ale też pokazania, jak człowiek dźwiga ciężar tego, co zrobił. Najciekawsza będzie nowa formuła techniczna, technologiczna i wizualna – takiego serialu, tak nowocześnie zrobionego jeszcze nie było – powiedział Jacek Kurski, prezes TVP.

Co jeszcze w Telewizji Polskiej?

Na fanów Telewizji Polskiej czekają całkiem nowe programy rozrywkowe. W TVP2 to aż cztery nowe pozycje! Pojawi się program „Anything Goes. Ale Jazda!” z prowadzącą Elżbietą Romanowską. Ida Nowakowska natomiast poprowadzi całkiem nowe show „Ameryka da się lubić”. A Łukasz Nowicki został gospodarzem teleturnieju „Przyjaciele na zawsze”. Co więcej, ukaże się również program „Smaki świata po polsku”.

tvp
Telewizja Polska

Nową propozycją w TVP2 jest „Uzdrowisko”, a w TVP1 widzowie zobaczą nowy serial osadzony w czasach II wojny światowej „Ludzie i bogowie„. 13-odcinkowy historyczny serial, który opowiada historię oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK. Premierowe odcinki serialu będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20.15, począwszy od 13 września 2020 roku.

Kolejną nowością będzie program o tematyce polityczno-społecznej „Motel Polska”. Będzie można go oglądać w każdy wtorek na TVP1 o 21.00 (od 15 września). Gospodarzem audycji jest Jacek Łęski, który wraz z gośćmi będze komentował wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne.

W październiku TVP pokaże serial paradokumentalny „Kasta”, który będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18.30.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *